17. Listoprd

Promiň čtenáři, ale to není překlep, to je jen připomenutí oslav vzniku tragikomedie, která se začala odehrávat 17. listopadu 1989 na Národní třídě a vyvrcholila dnešním stavem, kterému se nevím proč říká demokracie.Co se vlastně stalo, že v tento bezvýznamný a levicový den tak usilovně slavíme?Nic zvláštního, proto tento den musíme slavit, jsme přece Češi, že?
Kdykoli někdo začne připomínat, že komunisté byli v roce 1989 definitivně poraženi, tak bych po něm chtěl dpověď na jedinou otázku: „proč je demokratický český národ neporazil už v 1946, když byly volby“?Tehdy by byli bolševici skutečně poraženi, bohužel v Listoprdu 1989 se tak nestalo, protože to dobrovolně zabalili sami a rozhodli se pro dravý byznys.Zatímco Češi řvali na náměstích, že nejsou jako oni a cinkali klíči, v domnění, že komundíři se z toho zvuku strachem podělají, tak nomenklaturní kádři a STBácké špičky již plánovaly grandiózní privatizaci.
Když tedy byl socialismus pro Čechy tak špatný a zlý, tak proč do dnešního dne nebyl potrestán ani jeden komunistický darebák, který měl na svědomí život, zdraví a majetek svých spoluobčanů?To už náhle po roce 1989 ani jeden nežil?Opomíjím trapnou epizodku s tou poloslepou stařenou Polednovou, která má ve vyhřátém kriminálu lepší zdravotní péči, než jaké se jí dostávalo v jejím trvalém bydlišti.
Bohužel, kde chybějí argumenty, nastupují lži.Například ty od hradního kašpara, který neváhal zdůvodnit vraždění tisíců civilních Němců po válce tím, že za války na chudáčcích Češích bylo pácháno násilí v koncentrácích, věznicích a na válečných polích.Čili pan ekonomický inženýr (aby nedošlo k mýlce, tento titul mu udělil bývalý režim) nám jasně vysvětlil, že čeští bolševici nikdy nikoho neuvěznili, neposlali do lágru a ani nepopravili.To přece dělali jenom Němci.Navíc je z jeho slov vyčíst, že do koncentráků se Češi zavírali výhradně za odboj, ne za loupeže, krádeže, vraždy, šmelinu, podvody a rabování bytů poničených anglo-americkými nálety.
Češi jsou asi fakt blbí, nechají si dnešní věrchuškou srát na hlavu a žerou její kecy o české výjímečnosti a vrozeném českém smyslu pro spravedlnost a demokracii.Sama skutečnost, že se komunistům nic nestalo svědčí o jednom:17. listoprd 1989 byl jen naoko provedený puč, ve skutečnosti komunisti nahradili kontrolu moci kontrolou ekonomiky.

%d blogerům se to líbí: