Kaddáfí zavraždil Aničku

Jak se dalo čekat, soudruzi v NATO se nám v Berlíně trochu rozhádali ohledně slepé uličky, do které se v Libyii vlastní hamižností dostali.Že je v jejich řadách nejistota, vycítili i bolševičtí rebelové, a tak zvýšili nátlak na tzv. světovou pokrokovou veřejnost a s pomocí rúzných hjumanrajt organizací pustili do světa „děsivou“ zprávu, že je Kaddáfí bombarduje kazetovými bombami, které jsou nehumánní a prý zakázané.
No, pokud nás paměť neklame, tak pohraniční oblasti jižního Libanonu sousedícího s Izraelem byly letadly IDF zasypány tisíci kusů kazetových bomb, z nichž mnohé z nich dosud nevybuchlé čekají na někoho, kdo si jich nevšimne a přijde o život.A kdo si vzpomene na stupidní leteckou válku, kterou NATO vedlo proti Srbsku, tak si také vybaví brífinky leteckých generálů, kteří se chlubili shazováním kazetových pum na Kosovo i na Srbsko.
Jen je divné, že tato čistě letecká zbraň je nasazována Kaddáfího vojáky, kteří nemohou vzlétnout ani s letadélkem Kánětem, aniž by si toho operátoři radarů NATO nevšimli. Takže ze strany rebelů jde o další cílenou mystifikaci.A pokud je lybijští vojáci ostřelují z děl a tanků, tak jak si to mohou dovolit, když je můžou ze vzduchu pohodlně zničit laserem naváděné rakety NATO?
Letecká kampaň se stupňujje a počty mrtvých civilistů porostou taktéž.A pokrytci budou ječet, že za to může ON.Jako bychom nevěděli, že kdyby rebelům Kaddáfí ustoupil, tak by nastal ještě větší masakr, protože přece jen islám je islám a na nějakou tu useknutou paži nebo hlavu se při vendetě moc nehledí.
A jak se dalo předpokládat, zpravodajství z Libye se pomaloučku dostává do pozadí, v době trvání intenzivní letecké kampaně tedy nebudeme informováni o ničem podstatném.
Abychom se pak se najednou nedozvěděli, že Kaddáfí „nasadil“ proti vzbouřencům bojové plyny.Bohužel, i to se klidně můžeme dočíst, protože media jsou kontrolována a ovlivňována zájmovými skupinami velmi důsledně a jedna lež střídá druhou.Musíme si počkat, co ještě se na Kaddáfího najde.Mým tajným tipem je let Air France 447, kdy se francouzský Airbus zřítil v noci do Atlantiku.Předpokládám, že se ze dna vytáhnou i kufry s Kaddáfího podpisem.
Aby se zapojila s půjčenými Grippeny i Česká republika, tak mám pro pravdomluvného Sašu Vondru jednu skutečně zaručenou zprávu:Aničku zavraždil Kaddáfí jako tajný agent, Libye proto musí být po zásluze potrestána.

%d blogerům se to líbí: