Řekni mi, co si myslíš o Izraeli

Kdysi jsem navštěvoval školu, jejíž soudruh ředitel nosil na klopě odznak vousatého Vladimíra Iljiče Uljanova známějšího pod nickem Lenin.A tento soudruh ředitel nám také v jedné vypjaté hodině občanské výchovy položil podobnou otázku, jen s tím rozdílem, že se týkala Sovětského Svazu.
Bylo to tuším v době, kdy jsme probírali úspěchy sovětské kosmonautiky a někteří žáci vyjádřili podiv nad skutečností, že země posílající kosmonauty do vesmíru není schopna postarat se o základní životní podmínky vlastních obyvatel.
A po té jeho otázce následovala samoodpověď a přiměřený monolog v tom smyslu, že k Sovětskému Svazu musíme mít kladný vztah a musíme si o něm myslet jen to dobré, poněvadž mu jsme vděčni za to, že nás osvobodil před německými nacisty.
A přesně takový typ odpovědí od dnešních dětí očekávají aktivističtí a multikulturalisticky smýšlející učitelé, pokud přijde řeč na stát Izrael.Kdo si o Izraeli dovolí myslet to, co kdysi někteří jinak smýšlející jedinci tehdy o Sovětském Svazu, tak se určitě dostane do hledáčku neviditelného bratra a veden jest jako nebezpečný a rozvratný živel.Zdá se to neuvěřitelné, ale je to bohužel tak.Dnešní učitelé jsou stejní jako ti za bolševika, na základě pokynů a „evropských“ směrnic z vyšších politických míst po žácích chtějí, aby se o státu Izrael mluvilo stejně jako kdysi o Sovětském Svazu.Tedy jen s úctou a láskou.
Proč to píšu, je nasnadě.Husajn Obama neprozřetelně naznačil, že v zájmu udržení stovek milionů zdivočelých muslimů na uzdě by bylo záhodno, aby se tzv. židovský stát Izrael stáhl na hranice po válce z roku 1967.Což je rána pro sionisty.
Ponechme stranou skutečnost, že Izrael vděčí za svůj vznik terorismu proti Britskému království, který si s dnešním palestinským v ničem nezadal a věnujme se jediné otázce:.Proč tolik Čechů miluje stát Izrael?
Stručně:
1. Československo vzniklo zásluhou cizích mocností, které vyhrály první světovou válku, Izrael uznáním OSN, což je organizace vítězných mocností z Druhé světové války.
2. Československo využilo slabosti poraženého Rakousko – Uherska. Sionisté dluhů a slabosti Velké Británie
3. Češi vyhnali tzv. Sudetské Němce, sionisté tzv. palestinské Araby.
4. Ani Češi a ani sionističtí Židé neměli zásadní vliv na porážce Německa.
5. Židé využili ve svůj prospěch Holocaust, Češi údajné snahy Němců o plánované vyhubení Čechů.

Těch bodů by se našlo samozřejmě více, ale jejich důsledek byl jasný: poválečné Československo, pyšnící se svojí údajnou demokratickou minulostí, pomohlo ke vzniku státu Izrael, a to i navzdory skutečnosti, že mezi československými komunisty bylo velmi mnoho Židů.Jinak řečeno, tím, že se Československo zasloužilo o vznik Izraele, samo dobrovolně rozhodlo o vlastní komunistické budoucnosti.
Nemají pravdu ti, kteří donekonečna opakují, že sovětský komunismus k nám byl importován zvenčí.Češi si ho sami demokraticky vybrali i tím, že skrze sionisticko – židovskou pátou kolonu v KSČ pomohli sionistům násilně opanovat palestinské Araby a tím pomohli přinutit Brity ustoupit od správy mandátního území.Poválečné Československo tak velmi rychle ztratilo Velkou Británii jako spojence, čehož bleskurychle využil Stalin a najednou jsme měli jediného přítele, Sovětský Svaz.
.
Tyto skutečnosti mne vedou k tomu, že je mi osud státu Izrael lhostejný.Mimochodem, jaký je jeho hospodářský význam pro naši republiku?Z hlediska zahraničního obchodu nulový

%d blogerům se to líbí: