Strana to žádá

Stačilo, aby v USA vystoupil premiér Izraele a na českých webech se vyrojily snad desítky článků, jejichž společným mottem byla hrózitánská starost o budoucí osud této prý jediné demokracie v ostrůvku arabského nacionalismu a despotismu.
Z té záplavy lží mě zaujal exot jménem František Matějka, člen takzvané Strany svobodných ovčanů..
Jeho poslední dílko z nevšedním názvem Ruce pryč od Izraele ve mě evokovalo dobu, kdy jsem vídával obdobné nápisy Ruce pryč od Vietnamu!Aby nedošlo k mýlce, nebylo to v době, kdy Američtí mírotvůrci bojovali kobercovým bombardováním s vietnamskými komunisty, ale v době, kdy čínští soudruzi v duchu internacionalistických tradic vtrhli do komunistického Vietnamu ve snaze přesvědčit drobné pěstitele rýže, že pro jejich každodenní dřinu je maoismus lepší ideologií než marxismus – leninismus.A poněvadž Vietnam byl na té naší správné straně, tak se ho soudruzi rozhodli chránit.
Přesně v tomto duchu na mě působí článek českého sionisty Matějky.Typicky devotní kecy plné ničím nepodloženého patolízalství k Izraeli, kořeněné špatně skrývanou nenávistí především k palestinským Arabům, považované za špínu a hnus.On ten Matějka není myšlením nic jiného než český fašista, který trpí velmi známou nemocí, která se jmenuje:selektivní ztráta paměti.S takovými lidmi se nedá vůbec diskutovat, kdo si dovolí kritizovat Izrael, okamžitě je označen za antisemitu, popírače holokaustu, milovníka plynových komor a rudou komunistickou svini.
Posuďte sami, slovo terorismus je dnes spojováno díky Matějkům a jemu podobných, výhradně ve spojení s islámem.A čím byl například pumový útok na Hotel Krále Davida v Jeruzalémě?Bylo snad skoro sto mrtvých málo?Nebylo terorismem neustálé přepadání britských policejních stanic, věšení britských vojáků a civilů, kteří se na území dnešního Izraele dostali z pověření Společnosti národů?A to nemusím ani připomínat zvěrstva, kterých se židovské ozbrojené bojůvky Haganah, Irgun, Stern a jiné, dopouštěly na neozbrojených Arabech.
Onehdy jsem opět v Českém rozhlase slyšel bláboly jisté Gity Zbavitelové a bylo mi jasné, proč zústalo Česko ve stejných morálních sračkách jako za bolševika.Z lásky k sionismu si tato soudružka udělala celoživotní trafiku, přesně takovou, jako její bolševické předchůdkyně z lásky k Sovětskému Svazu.Jim stačilo dostat se do ráže při pohledu na pěticípou hvězdu, tato trochu náročnější dáma dostává orgasmus, když vidí hvězdu šesticípou.Je naprostou tragédií, že v instituci, která je takzvaně veřejnoprávní, není dovolena žádná pluralita názorů.
Už jsem to naznačil minule, Izrael nemá pro Čechy žádný hospodářský význam, jeho podíl na zahraničním obchodu je nula celá, čtyři desteiny procenta.A to ještě jen díky tomu, že škodovky jsou exportované přes německé majitele, protože jejich dodávky jsou financované z odškodňovacího fondu za Holokaust.
Bohužel, dnešní česká média potřebují právě takové jedince, kteří na základě české ukňourané ukřivděnosti profesionálně vytvářejí falešný princip solidarity se sionistickým Izraelem, dokonce ho nazývají židovským státem, ačkoli v něm žije a pracuje přes milion Arabů.Izrael jako by tím doslova vypadl z oka předválečnému Československu, které se navenek honosilo přívlastkem demokratické, ale jaksi opomíjelo skutečnost, že v něm žijí přes tři miliony Němců, o milion víc než Slováků.
Nechci se bohužel dočkat toho, že čeští občané svými penězi a životy budou platit další problémy státu Izrael.Už jsme si to v minulosti zažili a dodnes s tím nevyrovnali.
P.S. Zajisté si čtenáři povšimli, že v českém tisku „objevili Ameriku“.Vladimír Iljič Lenin prý byl Žid!No vidíte, člověk by si myslel, že byl rudá komunistická svině.

%d blogerům se to líbí: