Zapařená prdel

Včera jsem prolétal různé servery kvůli dění v Řecku a narazil nevědomky na výplod jednoho malého českého fašisty, nějakého Václava Vlka staršího. Přiznám se, že sionistický plátek Lidovky nečtu pravidelně, takže jméno tohoto giganta české žurnalistiky mi doposud zůstávalo utajeno. Po přečtení té jeho rádoby historicko – politologické patlaniny už můžu tvrdit, že pokud tohle dokáže vyjít v takzvaných českých novinách, tak pak se nelze divit ničemu.<
Podle stylu, s jakým rádoby znalec Vlk píše o Němcích, je zřejmé, že je to bolševik nižší třídy, který poté, co odložil stranickou legitimaci, začal psát módně nacionálšovinisticky. Komunistická minulost se u něj dá vystopovat především podle vysokého stupně protiněmecké poválečné nenávisti, asi ve snaze se zalíbit vlastenecké frontě, která se vynořuje jako Zápotockého noví bojovníci za zády „neomylného“ tatíčka Klause a jeho přikyvovačů z CEPu a různých pidistraniček brousících si zuby na státní korýtka.
Soudruh Vlk napsal článeček s názvem „EVROPA: Ani tuhle válku Němci nevyhrají“.Hned zkraje připomněl Čechům pruského krále Fridricha II Velikého a jeho údajně pangermánskou snahu o ovládnutí Evropy, zřejmě aby nebohé čtenáře vystrašil pangermanistickou rozpínavostí hned od samého počátku. Snad jen přičiněním krátkodobého výpadku ve své mysli se dopustil malého omylu, když zaměnil výročí narození Fridricha II s výročím jeho úmrtí. To mu lze vzhledem k věku prominout, ale nelze mu už prominout zaslepené a tendenční jednostrannosti.
Předně by měl Vlk vědět, že vznik Velké války (první světové) nebyl zaviněn jen Německem, ale měla na něm lví podíl i Francie. Navíc by si měl zjistit, že příměří, na které přistoupilo Německo, bylo vynuceno bolševickou revolucí v Berlíně, takže se nejednalo o žádnou kapitulaci, ale jen o příměří, jakých bylo za války uzavřeno několik. Podmínky toho posledního byly však tak tvrdé, že už bolševickým morem oslabené Německo nemělo žádnou šanci ve válce dál pokračovat.
Kdepak vzal Vlk důkazy pro svá tvrzení, že Německo opět usiluje o nedemokratické uchopení moci a o nadvládu nad malými státy v Evropě ve spolupráci s Francií? Že prý ne s pomocí zbraní, ale s pomocí tajně připravovaných německých marek. Ten trouba si doopravdy myslí, že všechny banky v Německu patří Němcům!
Že si chytráčkové neustále opakují idiotské sousloví Merkozy je jedna věc, ale nějak si nevšímají skutečnosti, že Německo je pořád poražená země z druhé světové války, okupovaná armádami cizích mocností, platící reparace a odškodnění evropským i mimoevropským zemím. (mimochodem Vlk asi úmyslně zapomněl na Fond česko – německé budoucnosti) Takže Německo není suverénním státem, ale státem, jehož politika je podřízena zájmům vítězných mocností, které ho okupují. V tomto punktu se mezinárodní právo nijak nezměnilo a Merkelová je bezproblémová a vzorně poslušná kancléřka jako všichni její předchůdci.
Průhledná snaha soudruha Vlka a jemu podobných vyčuhuje jako sláma z jeho bot.Chtějí ukazovat na Němce opět jako na nacistické bestie, protože podle nich jen Němci budou odpovědní za rozpad Eura a následnou celoevropskou krizi. Toto budou opakovat tak dlouho, až tomu bude věřit i oslík a teta z Orlických hor.
Na tom přeci nesejde, že poslušná kravička Anděla bučí jak jí to dovolí burzovní bičík a délka lichvářského řetězu. Vlkové budou mlít Merkozy, Merkozy, Merkozy…. Už jsem to psal a myslím si to stále, cílem lichvářů je snaha opět Německo oslabit a rozdrobit v případě, až selžou všechny pokusy o oživení řecké ekonomické mrtvoly a začne se hroutit bankovní pyramida z papírových peněz a bezcenných dluhopisů.
V šovinistických čecháčcích jako Vlk možná rostou staré neukojené ambice na mocenské ovládnutí Střední Evropy, kdo ví, ale rozhodně jejich nenávistné štvaní nevěští nic dobrého už dnes. Bude otázkou času, kdy tihle bývalí přisluhovači bolševického režimu a synáčkové z lepších nomenklaturních rodin jako „novinář a publicista“ Neff, začnou přetiskovat z řeckého tisku karikatury Merkelové s hákenkrajcem na rukávě a začnou sami sebe stylizovat do role ubohých a bezbranných Židů s ostnatým drátem Made in Germany podél české hranice.
Na druhou stranu zaplaťpánbů za ty blbosti, které soudruh Vlk píše. Alespoň si lze takto udělat obrázek o duševním zoufalství, ve kterém se nachází poté, když mu zčista jasna selhala víra ve všemocnou a neviditelnou ruku trhu v českém provedení. V jakém budou pohnutí mysli za pár let?

Na koněééé! Veliteli, mám vlka….Na vlkáááá!

%d blogerům se to líbí: