Ty hnusný komunisto!

Tento týden syrská armáda dostala pod kontrolu další vzbouřenecké město na severu země – Idlib. Jako na potvoru zrovna, když si dva váleční zločinci Obama a Cameron libovali, jak se jim tomu společnému šíření demokracie (Liháč Havel by řekl pravdy a lásky) po celém světě daří.
Husejn Obama ani Cameron nezklamali a říkali společně jen to, co jsme si už zvykli slýchat mnohokrát. Například , že v Afghánistánu jejich spojenecké zbraně postupují vítězně vpřed a brzy budou afghánci ještě svobodnější než nyní, protože jejich země nebude centrem mezinárodního terorismu. V tomto bodě lze souhlasit, po odchodu posledního okupanta tato země nebude centrem terorismu, protože tou je nyní, když v ní řádí opilí a zfetovaní terorističtí žoldáci a jen tak z dlouhé chvíle si krátí čas vražděním afghánských civilistů.
Zaujala mě reakce zarytých “ antiislamistů“, kteří s odporným činem amerických zmrdů v uniformě vyjařovali souhlas a ještě navíc litovali, že těch postřílených dětí bylo málo, protože v dospělosti z nich budou určitě teroristé s pilotními průkazy na dopravní Boeingy. A protože ve Dvojčatech Talibanem vycvičení teroristi údajně zabili tisíce bezbranných lidí, tak by se měl Afghánistán dočista vystřílet a bylo by po problému. (Třeba jako s Al Kajdou, není Bin Ladn, není Al Kajda, takže v Libyi a v Sýrii už nejde o terorismus, ale je to jen šíření mírnější islámskě verze demokracie)
K tomu není co dodat, titiž duševní mrzáci se radovali ze smrti norských dětí, které postřílel zbožný křesťan a sionista Breivik, teď se radují zase. Ale jakmile dojde řeč třeba na Miladu Horákovou, která byla po řádném procesu pověšena společně s bývalým neostalinistou Závišem Kalandrou za své odpadnutí od stalinské linie z 30. let, tak mají najednou plnou hubu komunistických zločinů. Pro ně je zkrátka život jedné bývalé anrchobolševičky a excelentní udavačky nesrovnatelně cennější, než životy tisíců bezbranných afghánských , korejských, vietnamských, iráckých, palestinských… dětí.
Všimněte si jedné věci, kterou takzvaní antiislamisté a sionisté neustále rádi provádějí: každého, kdo kritizuje vazalskou zemi Izraele, USA, za zločiny, kterých se její vojáci po celém světě dopouštějí, ihned označují za bolševika a rudého komunistu. Pokud ale padne zmínka na fakt, že drtivá většina bolševických vůdců v revolučním Rusku byli Židé, tak je zle, jste navíc ještě obviněni z antisemitismu a málem i z popírání holokaustu, protože rudí bolševici totiž prý nebyli praví Židé, ale jen židé, kteří se skutečným židovstvím – sionismem, neměli nikdy nic společného.
Je tomu ale skutečně tak? Zrovna před nedávnem uveřejnil jeden americký občan (jeho jméno raději nebudu zmiňovat) na svých webových stránkách fotokopii dokumentu FBI, z něhož vyplývá, že zakladatel nejvlivnější americké lobbystické organizace AIPAC ( American Israel Public Affairs Committee,) jistý pan Isaiah Leo Kenen, byl v 30. letech minulého století členem Komunistické strany USA!!! Čiže to byl pravý a nefalšovaný stalinista. Pro někoho je to možná šokující zpráva, ale pro mne a některé čtenáře určitě ne. Už jsem to napsal vícekrát, bez pomoci komunistů by Izrael nikdy jako samostatný stát po válce nevzniknul. A to zejména bez nelegální pomoci československých siokomunistů, (dodávky zbraní navzdory mezinárodnímu zákazu), kteří pak ztráty z této „pomoci“ zalepili provedením “ měnové reformy“ v roce 1953.
Jó, že se potom Izrael s bolševiky rozkmotřil a dal se na spolupráci s USA, které ačkoli neměly na vývoj 2. Světové války v Evropě pražádný vliv, tak na ní vydělaly obrovský majetek, to už je téma na další samostatnou kapitolku. Ale napsal jsem to proto, abych vykreslil situaci, ve které se daří pomocí černobílého nálepkování na hodné sionisty a zlé protiamerické antisionisty mást lidi pomocí jednoduché propagandy. Třeba takové, kterou denně sledujeme v české mediální a politicko – kriminální scéně.

%d blogerům se to líbí: