Knížecí lži

Karel Schwarzenberg po návratu z Egypta a Turecka poskytl krátký rozhovor kocourkovské novinářské žumpě a vyšel z toho článek s titulkem “Potřebujeme naléhavě Rusko a Čínu.“ Cizák, v jehož erbu je useknutá hlava muslima, zcela „upřímně“ tvrdí, že bez pomoci těchto dvou zemí s Bašarem Assadem v Sýrii nepohnou.
Najednou dělají, že nějak extra potřebují pomoc výše jmenovaných zemí. Jenže než bombardovali pravoslavné Srbsko ve prospěch muslimských drogových kartelů v Kosovu nebo Libyi kvůli její ropě a finančním rezervám, tak se nikoho na nic neptali, prostě dali rozkaz a na hlavy civilistů začaly padat osvobozující bomby humanitarismu. A teď si najednou tatáž smečka šíbrů usmyslela, že Čína s Ruskem s nimi půjdou do holportu. Chtěl bych slyšet jeden jediný pravý důvod, proč by to měl Putin udělat. Aby se Sýrie rozbombardovala a utopila v krvi občanské války jako kdysi libanonský Bejrút? Aby pak Izrael mohl beztrestně bombardovat Damašek pokaždé, když by se chtěl zbavit nadbytečného bílého fosforu? Aby se přes Turecko mohl v klidu dostavit Nabucco a odstavilo se tak Rusko nadobro od miliardového obchodu se stále vzácnější ropou? Aby z chaosu vznikl Kurdistán? Aby začala nová irácko – íránská válka, rozsahem mnohem horší než ta minulá?
Samozřejmě by byl skřet Sarkozy rád, kdyby mu Rusové pomohli, ale ti zas tak velcí blbci nejsou, do takovéto pasti se nenechají nalákat. Jsou z „mírových řešení sporů s muslimy“ už nadobro vyléčení, dlouhá okupace Afghánistánu a následné války v Čečně jim na dlouhá léta stačily.
Zvláštní, že najednou OSN a NATO dělají takové ohledy a při urovnání syrského konfliktu se nechtějí vojensky angažovat.Zřejmě se Západ dostal do slepé uličky, když nechal padnout dlouho opěvovaného Mubaraka v Egyptě a zničil neškodného Kaddáfího. Ale co by měl z pádu syrského sekulárního režimu v moři muslimského fanatismu? Jen oslabenou pozici Íránu a Ruska, což je i přes protiíránské embargo málo, protože by se Izrael nadobro dostal do obklíčení radikálního muslimstva. A navíc je Sýrie mnohem líp vyzbrojena protiletadlovými zbraněmi než Kaddáfí nebo kdysi Saddám. Americká forma pacifikace islámského světa logicky selhala, a tak jsou najednou Rusko a Čína dobré. Jenže toho si je dobře vědom i Assad a tvrdě jedná, dokud je čas.
Než se takzvaní přátelé Sýrie sešli v Turecku, tak si jejich arabští kolegové dali krátký sraz v Bagdádu. Na jejich uvítanou místní teroristické skupinky podle očekávání odpálily několik nastražených bomb, takže některé státy ze strachu o život svých vrcholných diplomatů raději poslaly do Iráku bezvýznamné podržtašky, kteří budili zdání nějaké mezinárodní sešlosti.
Tak si to představme, o mírovém uspořádání zakládající členské země Ligy arabských států se rozhoduje v další členské zemi, ve které zuří nábožensko – občanská válka již téměř deset let, v zemi, jejíž kolaborantská vláda po odchodu amerických okupantů není schopna zajistit ani základní lidské právo, kterým je právo na klidný život. V zemi, kde je větší pravděpodobnost, že zahynete při výbuchu bomby než při autohavárii. A v takovéto zbědované zemi se sešli zástupci arabského společenství, aby jednali o budoucnosti Sýrie! Toto je bohužel doklad toho, jak americké dolary zničily arabskou pospolitost a vehnaly dobře vyzbrojené muslimy do vnitřního konfliktu. Assad musel být u vytržení, když poslouchal urážky a lži padající na jeho hlavu od Arabů zrovna z Bagdádu.
Ovšem největší tragédie je, že se v Evropě už ani nenajde síla, která by tu odpornou neokoloniální zahraniční politiku dokázala zarazit. Jak chtějí tito zkorumpovaní slouhové z klimatizovaných kanceláří bránit muslimskému fanatismu, když mu sami vlastní chamtivostí dláždí cestičku k sobě domů?
Dovede si někdo z těchto luxusně placených eurozrádců představit, jak to dopadne v Evropě, až bude Sýrie „zdemokratizovaná“ a přes Turecko budou proudit statisíce muslimů vyzbrojených nenávistí k Evropanům za to, co se jim doma přihodilo? Katoličtí Schwarzenberkové je kdysi pomáhali zastavit silou a teď jim pomáhají.
Jistě, dnešní vládcové mají k dispozici svůj pseudodemokratický rasistický multikulturalismus, kterým plebs drží na uzdě. Zatím. Za několik let uvidíme, jak se najednou z největších „humanistů“ stanou ty největší bestie. Obzvlášť Francouzi v tom mají letitou praxi, revoluci začali ušlechtilými úmysly a kecy o svobodě a rovnosti a pak ji končili gilotinou.

%d blogerům se to líbí: