Pryčna Davida Rathošenko

Už čtvrtý den neztenčenou silou pokračuje kampaň kocourkovských prodejných sračkometů v kauze Rath. Neustále se objevují nové a zaručené detaily o korupci, sedmi milionech v krabici a třiceti pod podlahou, předraženém výběrovém řízení na rekonstrukci zámku toho či onoho, nákupech nemocnic za miliony v hotovosti atd. Jenže to přece není nic nového, že se v Kocourkově krade za bílého dne těmi, kdo se rozhodli takzvaně demokraticky se nechat zvolit a poté za peníze daňových poplatníků královsky žít a ještě rozhodovat, jak s daněmi voličů co nejlépe pomoci straně a sobě.(Národ sobě)
Jak se píše na internetových diskuzích, s Rathem by měla sedět ve vazební věznici minimálně polovina Sněmovny a Senátu a kápem Klausem v čele, protože republika je už rozkradená jako ta její předchůdkyně, zvaná První. I když ta se pořád propagandisticky předhazuje nepoučeným lidičkám jako nějaký demokraticko – ekonomický zázrak.
Proč zrovna sedí ve vazbě David Rath a ne třeba Alexandr Vondra? Protože Vondra se necourá po večerech s krabicí od vína v podpaží a střelnou zbraní v kapse, tak proto? Nebo proto, že David nasíral spoustu lidí, kteří republiku rozkrádají déle a líp a na takový amatérismus se už nemohli koukat?
Podle zmatečných prohlášení a fabulací lze usoudit, že s Rathošenkem se to má určitě jinak než se nám neustále prezentuje od rána do rána. Sice se říká, že s jídlem roste chuť, jenže posuďte sami, s takovým majetkem a takovým vlivem jako má Rathošenko, producírovali byste se sami a bez ochranky s tak směšnou částkou, v podstatě drobnými, aby vás mohli kukláči rychle a překvapivě zhaftnout natotata? Asi ne.
Rathošenko měl před sebou naprosto hvězdnou budoucnost, jako hejtman získal nezaplatitelné zkušenosti s vedením jednoho z největších, nejlidnatějších krajů v republice s největším počtem pravicových voličů. Ve Sněmovně vynikal ostrými výpady proti zoufalé vládní koalici a byl nesmiřitelným kritikem tzv. zdravotnických reforem a navracení církevního majetku. Stručně řečeno, v litoměřické base sedí chlápek, který by byl příštím předsedou vlády. Minimálně. Zkuste ho porovnat s jinými socany: Bohuslavem Sobotkou, Michalem Haškem, Zdeňkem Škromachem a uvidíte ten rozdíl sami. Chlápek, kterého měla ráda snad jen jeho x-tá žena a nějaké to domácí zvířátko.
Vlastně se Klaus, Kalousek s Nečasem a Sobotkou prozradili sami, jak moc jim na odstřelu Rathošenka záleželo. Koalice sice přestála pokus o jarní shutdown s aférkou kolem Bárty a jeho trapného angažmá proti dálniční lobby, ale za dva roky bude za stavu ekonomického chaosu v úplně odlišné situaci. Drobní podnikatelé a živnostníci budou krachovat vlivem „úsporných“ opatření jeden za druhým, doposud spokojená tzv. střední třída z řad státních zaměstnanců začne pociťovat ekonomické obtíže spojené se splácením hypoték a rušením tabulkových platů a do toho bude navíc kafrat Bruselská mafie svými vyděračskými požadavky na záchranu lichvářského eura. Takže je jasné, že se socanští fízláčtí kmotři spojili s odésáckými a topáckými za účelem odstranění budoucí brzdy, která by jim bránila v oposmluvní spolupráci. Oposmlouva tu přece už jednou byla a ta za dva roky by byla jedinou alternativou proti vládě komunistů, kterým do voleb narostou preference hezky vysoko.. Otázka totiž zní, byl by Rath proti spolupráci s komunisty nebo nebyl? Dle mého názoru nebyl. Tak jako kdysi Paroubek, který si teď dělá pomyšlení.
Nepochybuji vůbec o tom, že na Ratha to bylo šikovně ušito. Pod záminkou trestního oznámení na něm musely „pracovat“ desítky tajných agentů tak dlouho, že poznali jeho denní režim lépe než on samotný. Pak si jen vyčíhli ten správný moment a vyměnili krabici za krabici.Tedy pokud se to tak skutečně stalo.
V politice, která není už dávno politikou, ale mafiánským řemeslem, se dějí tyto věci všude bez výjímky. Jednou tak nějaký politik skončí s dírou v hlavě, někdy na stránkách bulvárního tisku v objetí s prodejnou děvou, nebo se náhle vytratí z veřejného života ze zdravotních či rodinných důvodů. Rathošenko ale překážel už tolika lidem, že nic jiného než kriminál pro jeho odstranění nepřicházelo do úvahy. Nasadit na něj děvku? To sotva. Pokusit se jej vydírat? Proboha čím, když na něj za ty roky nic nenašli? Podplatit ho? Jak asi, když by je hned prásknul? Sejmout ho? To by nebylo státotvorné.
Příznačné pro český Kocourkov je, že už policejní prezident rozdává odměny těm fízlům, kteří to celé „realizovali“.

%d blogerům se to líbí: