Pamlsek pro pejska

Třikrát hurá, svazáku Petru Nečasovi osobně přiletí poděkovat Benjamin Netanjahu za údajnou nebojácnost kocourkovských při hlasování o statutu Palestiny jako nečlenského pozorovatelského státu OSN..
Samotné hlasování vyznělo drtivě ve prospěch Palestinců, ale vzhledem k profláknuté Abbasově minulosti lze očekávat jen minimální praktický význam.
Švarcnberkovská zednářská klika mohla začít slavit, protože Kocourkov se tímto zařadil definitivně mezi takové banánové giganty jako jsou Panama (přepadena USA v roce 1989), Mikronésii, Palau, Marshallovy ostrovy (dodnes zamořeny radioaktivitou z nukleárních výbuchů) sdružené do „svobodného svazku“ COFA pod kuratelou USA a další.
Je jasné, že Netanjahu s poděkováním nepřiveze žádnou odměnu pro obyčejné české lidičky, tu dostanou nám utajení občané Izraele české národnosti. Přátelský postoj české vlády k Izraeli zaplatí jako vždy obyvatelé ze svého prostřednictvím navýšení státního dluhu „vládou rozpočtové odpovědnosti“.
Kdyby Bibi zrovna neměl cestu do Německa za Angelou ohledně dalších plateb Německa Izraeli za holokaust, tak by asi kvůli takovému blbci jako je Nečas extra nevycestoval.
Netanjahu přiletí ve dny, kdy si připomínáme 60 let od monstrprocesu s tzv. protistátním spikleneckým centrem kolem Rudolfa Slánského. Jakoby zázrakem si čeští „novináři“ všimli skutečnosti, že jeden z údajně popravených v tomto procesu, Otto Katz alias André Simone byl elitním agentem sovětských tajných služeb. Americká FBI tohoto špiona vedla jako jednoho z nenebezpečnějších agentů studené války, který měl snad dvacet krycích jmen a působil v Evropě i v Americe.
Čeští sračkometi nikdy neopomenou zdůraznit skutečnost, že parta kolem Slánského byli Židé. Tím chtějí naznačit, že všichni dnešní odpůrci sionismu jsou odporní levičáci a navíc antisemité, byli to přece zlí komunisti, kteří Židy kolem Slánského pověsili! Z tohoto důvodu Otto Katz musel být v jádru hodný člověk, obzvláště když šoustal se soudružkou umělkyní Marlen Dietrichovou a poznatky ze styku posílal diplomatickou poštou do Moskvy.
Povšimněte si, že zatímco o Gottwaldovi se ví skoro vše, tak o komunistech typu Katze, Salzmanna (Slánského), Reicina nevíme vlastně skoro nic, protože by to komplikovalo pravolevé dělené na hodné sionisty a na zlé antisionisty. Slánský, Clementis, Reicin, Schling, Katz a další soudruzi nebyli v ničem lepší než byli Zápotocký nebo Gottwald, přesto se o nich nikdy nebude mluvit jako o komunistických zločincích. Důvod je zřejmý, jejich židovský původ a fakt, že se naše zlodějská věrchuška chce na věčné časy opět s někým „přátelit“, tentokrát s Izraelem. Žádný div, kdybyste přivedli zemi k totálnímu hospodářskému bankrotu, koho byste poštvali na vlastní obyvatele jako drába? Němce a Rakušany jsme si znepřátelili po 45., Rusy po 89., zato sionisté, ti se s palestinskými Araby nepářou a zkušeností mají na rozdávání.
Kdysi jsem psal o smrti Stalinova člověka, Jana Masaryka. V souvislosti s Katzem – Simonem kolují dohady, jestli to nebyl on, kdo ho vyhodil z okna. Každopádně sionista Masaryk podrazil po válce i Brity (moc se o tom dodnes raději nepíše), takže je možné, že Katz byl opravdu trojitý agent, který vykonal špinavou práci vyhovující všem stranám.
Jen aby jednoho dne „nevypadl“ z okna spící Schwarzenberk.

%d blogerům se to líbí: