Proč mu nepoděkovali?

Zemřel Karel Vaš. Stručná zpráva proběhla kocourkovskými sračkomety rychlostí blesku. Okamžitě se vyrojili odborníci na komunistickou historii, kteří po předchozí cenné zkušenosti v případu Brožové Polednové bývalého prokurátora napasovali do role bestiálního soudce a masového vraha. Což je vlastně téměř v pořádku, protože jako prokurátor tresty smrti Vaš navrhoval a jiný je jako komunistický soudce rozsudkem stvrzoval. Taková to tehdy byla zavedená praxe.
Pokud to byl zločinec, soudně nestvrzený jen kvůli promlčení, proč tolik mediálního povyku kolem jeho smrti? Je snad důvodem neměnný počet sympatizantů s komunistickou stranou a rapidně vzrůstající počet nasraných lidí, kteří podle prognóz pana Ruzyně před dvaceti lety už měli žít v kapitalistickém ráji? Asi ano, jinak by smrt bolševického, zahořklého starce žijícího roky téměř v anonymitě nějakého domova důchodců, nestála nikomu za řeč. Jenže bohužel, čím se bude ekonomická situace obyvatel Kocourkova zhoršovat, tím více budou masírování tzv. autentickou pravicí semknutou v jednom šiku se socdemokrady, vysloužilcem Klausem, katolickou ligou a různými kašpárkovskými Žitospolky o výhodách kapitalismu, který evidentně nefunguje. Bodejť by mohl, když umožňuje „žít“ na nesplatitelný dluh.
Smrt bývalého komunistického prokurátora by opravdu nestála za zmínku, kdyby zase nenastalo ono klasické mlžení, které následovalo. Že byl Karel Vaš komunista, to se zdůrazňovalo skoro v každé větě. Ale nějak se asi z důvodů „politicko-národnostní“ korektnosti zapomnělo na to, že Karel Vaš byl Žid. Přesně řečeno maďarský Žid. Pokud si někdo myslí, že toto konstatování je projevem antisemitismu, tak by si měl uvědomit, že o Albertu Einsteinovi se také píše, že byl Žid. Což zjevně antisemitismus není. Vladimír Železný se kdysi před rozhodováním o přidělení televizní licence chlubil svým židovstvím, nedávno tak učinil i budoucí prezident Kocourkova Fischer.
Klerofašistický sionista Roman Joch by napsal, že Karel Vaš nebyl Žid, protože komunista nemohl být příslušen k žádné židovské náboženské obci ani k vyvolenému židovskému národu, anžto musel být tělem a duší oddán straně a na nějakého Jehovu nebo národní sentiment vyplývající z biblického blouznění se nemohl při šíření třídní nenávisti spolehnout.
Karel Vaš byl stejný Žid jako je Židem Benjamin Netanjahu, před kterým se minulý týden plazil celý Kocourkov. Oba mají něco společného, krutost a nesmiřitelnost vůči každému, kdo jim překáží v cestě.
Teď si někdo může pomyslet, kde beru tu drzost a srovnávám krvavou bolševickou svini s předsedou vlády údajně nejdemokratičtějšího státu na Blízkém Východě?
Stačí mi malý historický exkurs. Nejznámější obětí Vašovy zlovůle se stal generál Heliodor Píka( neměl by se psát Peak?) V rozsudku bylo uvedeno, že byl vlastizrádce a špion Velké Británie, za což byl pověšen. Jenže: „kdo byl největším západním nepřítelem Židů po ukončení druhé světové války?“ Německo těžko, to bylo v troskách, byla to samozřejmě Velká Británie, která měla území Palestiny pod svojí mandátní správou. A kdo byl největším nepřítelem Sovětského Svazu, opět pár let po válce? Opět Velká Británie, která se ústy Winstona Churchilla ve Fultonu vysmála Stalinovi za to, že třicet milionů obyvatel své sovětské říše nechal pojít na válečných jatkách jen proto, aby Británie nebyla Wehrmachtem smetena do vod Atlantiku.
Židé v komunistických zemích, tedy i v komunistickém Československu využili náhlé Stalinovy nenávisti k Británii a získali tak jeho významnou podporu v boji za jejich sionistickou věc. Jen se museli zbavit československých vojáků, pro které ještě existovalo něco jako vojenská čest a kteří by nikdy nedovolili vydat čsl. zbraně do rukou někoho, kdo by je použil k zabíjení bývalých spolubojovníků v Palestině.
Sionistický spojenec Jan Masaryk s polovojenskou organizací Haganou podepsal tajnou dohodu o dodávkách letadel (nejvíce zastoupen typ Spitfire z arzenálu RAF), zbraní, munice a vojenského materiálu z Československa do Palestiny, čímž lidově řečeno udělal z mezinárodních dohod cáry papíru, z Britů blbce a nad mnoha československými vojáky za války sloužících v královských silách vyřknul ortely smrti, vězení, perzekucí nebo nucené emigrace.
Generál Píka byl jako jeden z mnoha odstraněn evidentně jako hlavní překážka nelegálního exportu československých zbraní na území britského mandátního území, který dodnes svými obřími rozměry nemá ve světě obdoby. Paradoxně se tato podloudnická akce vydává jako akt humanity a nezištné pomoci vznikajícímu státu Izrael. Dokonce se o ní točí dokumenty a pořádají výstavy jako byla ta s názvem „Důvěrné Izrael“.
Takže tak je třeba pohlédnout na činnost Karla Vaše. Nejen jako na komunistu, ale i jako na Žida, který se po komunistickém převratu zasloužil spolu s ostatními stejně smýšlejícími československými Židy o existenci státu Izrael.

%d blogerům se to líbí: