Slábnu, jéžíš, já slábnu

Tak nějak by se dal přetlumočit vzkaz od jeho Svatosti, Josefa Ratzingera, známějšího pod nickem Benedikt XVI.

Po letech spokojené katolické koexistence s americkou taktikou „války“ proti islámskému terorismu došlo najednou k tomu, že v Sýrii, Egyptě, Libyi a jinde po světě jsou křesťané likvidováni a pronásledováni jako kdysi ve starověkém Římě. Následkem toho muselo v římsko –   katolické církvi dojít k těžkému rozkolu, jehož výsledkem je Ratzingerův avizovaný ústup do klášterní skrýše. Katolický klérus se rozhodl vyměnit některé figury na světové šachovnici víry, aby byl připraven na následující roky, které budou velmi krušné.

Takzvaný euroatlantický svět čeká nevyhnutelný finanční kolaps spojený s krachem eurodolaru  a pádem akciových indexů, jejichž kredit vychází z trilionové loterijní hry finančních derivátů o celkové nulové hodnotě. Akcie na burzách mohou klidně povyskočit na nová báječná historická maxima, nic tomu nebrání, peněz k placení úroků bylo od roku 2008 natištěno dost, jenže pomyslný růst může být zabezpečován už jen extrémně vysokými náklady na nové agrese a čínskými dolarovými nákupy amerických dluhopisů. To nemůže trvat věčně.

Bankovní ilumináti potřebují kontrolovat íránskou ropu, aby mohli komunistické Číně oslabit její domácí  nezávislou měnu a dostali ji pod kontrolu IMF a WB. Proto se rozhodli podporovat teroristy naverbované z celého islámského světa (Afghánistánu, Iráku a Pákistánu nevýjímaje) a pod falešnou záminkou boje za svobodu mohli rozdmýchávat krvavý občanský konflikt v donedávna nábožensky bezproblémové Sýrii. Cíl je jasný: donutit Rusko přidat se na stranu „svobody a demokracie“ a využít jeho vlivu v tlaku na Írán a oslabení jeho obranyschopnosti zmrazením pokračujícího jaderného a raketového programu.

Co se v posledních měsících a dnech přihodilo? Bylo toho dost, například:

Francie se rozhodla nečekat jako Řecko a zadlužení řeší pomocí ovládnutí Středomoří metodou cukru a biče, nechala tak ve štychu silně katolické Španělsko a Itálii, přirozené spojence a překážky mezi zdivočelou islamistickou Afrikou a Vatikánem. Navíc se přímo vměšuje v Mali a v podstatě tak kopíruje katastrofální imperialistickou politiku George W. Bushe.

Írán dal slovy Mahmouda Ahmadinejada jasně najevo, že se výhrůžkami USA nedá zastrašit a od svého jederného programu neustoupí. Navíc začal obchodovat s ropou prostřednictvím barterových obchodů, čímž zamezil dalšímu zaplavování ekonomiky bezcennými eurodolary.

Rusko setrvává na pozicích řešení syrské občanské války hájením mírových rozhovorů a v poklidu podporuje režim Bašára Assada. Ceny ropy a zemního plynu hrají v jeho prospěch.

Turecko obdrželo od Francie definitivní svolení ke vstupu do Evropské unie. Řečtí politici jsou už tak dokonale zkorumpovaní nebo bezmocní, že se v podstatě nezmohli na žádný odpor a kyperské pole vyklízejí úhlavnímu nepříteli bez boje.

Copak se muselo odehrát za vatikánskými zdmi, když Turek dostal (i za mrzké české podpory) pozvánku, aby mohl vpochodovat do Evropy otevřenou branou a přivést prostřednictvím krvavé syrské války do zmírající Unie náboženskou nenávist ke křesťanství nahromaděnou za víc jak deset let? Tohle asi bylo na některé vatikánské mocipány včetně papeže příliš. Není to přece tak dávno, když turecký extremista Mehmed Ali Agca málem sprovodil ze světa Karla Wojtylu alias Jana Pavla II přímo na Svatopetrském náměstí!

Teď můžeme jen čekat, jakou strategii Vatikán zvolí. Jestli se provede „řízený ústup z Evropy“ formou zvolení papeže obamovsky vznešeného původu nebo zda zvolí zarputilého radikála z řad evropského kléra z Itálie nebo Maďarska, ochotného bojovat s lichvářskou iluminátskou mafií jako kdysi v dobách hlubokého středověku. Jde totiž o hodně.

Rozhodně se nebude čekat s rukama v klíně na to, až nějaký pan ředitel Kohn z banky Goldman Sachs pošle do Vatikánu pověstnou „kalouskovskou“ složenku. EUROsoudruzi ji už před čtrnácti dny obdrželi a jak se dalo očekávat, posrali se strachem.

Shalom a Spánembohem, pane papež!

%d blogerům se to líbí: