A odsuzuje se k dvaceti ranám tenisovým míčkem

Senátoři většinou 38 přítomných z celkového počtu 68 rozhodli, že poženou dosluhujícího prezidenta Klause před Ústavní soud. Důvodů bylo víc, asi hlavním byla jeho nedávná kontroverzní amnestie.
Jenže proč tolik povyku kvůli tomu, že chlápek, který má na svědomí český bordel zvaný tržní a právní stát bude maximálně „označen“ za velezrádce a nic strašného z hlediska trestně právního se mu nestane? Celé to divadlo naznačuje, že krysí člověk Klaus s touto situací počítá od samého začátku.
Vzpomeňme jen, kolik mlžení bylo kolem amnestie, jednou Jakl plácal, že na to byli tři bez právníků, pak Klaus samolibě prohlásil, že ji vymyslel sám a korunoval to tvrzením, že amnestie byla upozorněním na liknavost a pověstnou neschopnost české justice. K tomu se ještě přidal trouba Nečas, který si myslí, že pro sebe nahoní bodíky, když senátory za jejich rozhodnutí bude peskovat jako malé děti a vykřikovat cosi o hanbě.
Většina obyvatel, kteří denně doplácejí na „výhody“ tržního kapitalismu, zavedeného v Kocourkově Klausem, senátní žalobu samozřejmě schvaluje. Jenže bohužel netuší, že je to Klausem zinscenovaná kampaň uskutečněná obyčejnou pomstychtivostí, kterou tuneldědek u senátorů samozřejmě očekával.
Ústavní soud s největší pravděpodobností Klause shledá čistým a bezúhonným, protože stížnost skupiny senátorů na protiústavnost části amnestie shodil se stolu. Takže jaký by byl další skutek činu velezrady, za kterou je žalován? Za podpis dodatkového protokolu o ESCH se zpožděním desíti let, za otálení při jmenování jednoho bezvýznamného soudního čekatele nebo nejmenování soudců Ústavního soudu? Všechny důvody jsou tak malicherné, že nestojí za řeč. A i kdyby ÚS konstatoval, že Klaus je velezrádce, jak by byl potrestán, když jsou všechny stopy pro trestněprávní orgány navždy zahlazeny a pro Klausovy kumpány není problém s pomocí fiktivních firem a nadací čerpat z tajných fondů?
Dnes uveřejnila proklausovská klaka v Lidových novinách článek Klausova poradce Hasenkopfa, který svými vážně míněnými nesmysly dokazoval, proč je Česko právní Kocourkov. Nezaujatý pozorovatel by si pomyslel, že tohle nemůže psát právník, ale omyl, právě tyto žvásty jsou součástí rozesíracího plánu, kterým se rozhodl zatušovat Klausův obří podíl na rozkladu české společnosti.
Nikdo soudný už dnes nemůže očekávat, že Evropská Unie bude za pět let oázou prosperity a blahobytu. Klaus to ví a v tomto duchu koná. V podstatě bude s pomocí svých věrných za pomocí hesel o osobní svobodě a „útlaku z Bruselu“ dělat vše, aby vykopal mezi Čechy co nejhlubší příkop nenávisti a nesnášenlivosti. Jedině tak bude moci vystupovat v době ekonomického marasmu a rozkladu v EU jako tatíček sjednotitel a zachránce České rozkradené republiky.
Proto se rozhodl, že je lépe býti souzen dnes Ústavním soudem za velezradu, než za pět let trestním senátem za vlastizradu.
Jak říkávala babička: „I svině může být čistá jako lilie“

%d blogerům se to líbí: