Divotvorné hrnce

Přes deset tisíc policistů a tajných agentů všelijakých fízláckých US služeb zuřivě prohledávají bostonské předměstí Watertown. Policejní razie svým rozsahem překonává razie německého Gestapa po atentátu na Reinharda Heydricha a veřejnost už má od desinformačních agentur jasno, atentátníky byli dva mladí Čečenci, Tamerlan a Džochar Carnajevovi.
Pozorní čtenáři si jistě všimli, jak se zdůrazňuje, že šlo o Čečence. Sionistické Lidové noviny bezostyšně napsaly, že v Bostonu zabíjel mladý Čečenec. Takže najednou Čečenec! Ne občan USA, který se do země dostal s rodiči jako přistěhovalec s platným povolením (jako černošský míšenec Obama), který získal řádné občanství, ale odporný a navíc muslimský Čečenec. A to adjektivum muslimský se musí patřičně zdůraznit.
Nemá smysl spekulovat, jak se do odpadkových košů dostaly poměrně objemné tlakové hrnce s výbušninami, když byl Boston před maratónem prošpikován tajnými a policajty už týden před zahájením celé akce. Někde se prostě „vloudila chybička“ a oba braši se v pohodě s napěchovanými batohy dostali k odpadkovým košům a smrtonosný obsah do nich přemístili, aniž by si toho někdo z bezpečnostních složek se špičkovým radioelektronickým vybavením všimnul.
V USA je totiž možné všechno, tam přece padají patra v hroutících se mrakodrapech tak, jako by v nich nebyl vzduch a ještě navíc najednou zmizely všechny svary, nýty a masivní šroubové spoje!
Pokud tyto akce spáchaly izraelské tajné služby, pak bude jediným viníkem hnutí Hisballáh, a tedy i Írán. O tom nemůže být pochyb. Loni v červenci se v izraelském autobusu s turisty v Burgasu „odpálil sebevražedný“ atentátník kavkazského původu – prý Dagestánec, a ihned bylo světu sděleno, že za atentátem stojí libanonský Hisballáh. Není důvod pochybovat, že v případě kavkazských bratrů Carnajevových by to bylo jinak.
Pokud v tom nemají prsty protiameričtí sionističtí spiklenci, pak je situace v zemi po dvanácti letech tam, kam ji dostala její politika zaměřená na rozeštvání miliardy islamistů. Po letech bombardování, zabíjení a mučení bezprávně zajatých muslimů začínají Američané sklízet ovoce zasloužené nenávisti. Z vlastních občanů se stávají jejich vnitřní nepřátelé. Ale tomu se nelze divit: jestliže bezpilotní letouny dokážou zabíjet muslimské US občany někde v cizině, pak musí jednoho dne dojít k tomu, že frustrovaní muslimové s US občanstvím začnou vraždit v Americe.
P.S. Hledaný Džochar se asi soudu nedožije, protože ani jedna strana nepotřebuje, aby mluvil.

Dodatek 20.4.2013: Džochar byl polapen, policie údajně vystřílela 200 ran do lodi na dvorku, ve které se ukrýval. A je prý v nemocnici, do které byl převezen ve vážném stavu.

%d blogerům se to líbí: