Evropští chemici

Zatímco veřejnost celého světa byla čtrnáct dnů masírována nepodstatnými zprávami o „nejstrašnějším“ atentátu posledního desetiletí, který se udál v Bostonu, tak poblíž hranic Evropy se připravuje další akce namířená proti jejím národům.
6. dubna 2013 Hans – Georg Maassen v rozhovoru pro Frankfurter Allgemeinen Sonntagszeitung potvrdil, že v Sýrii bojují němečtí islamisté, 11. dubna Le Monde přiznává napojení teroristů Al Nusrah na (CIA zřízenou) Al Kaidu, ve které bojuje řada Francouzů, totéž přiznávají najednou Britové.
Není pochyb o tom, že některé tyto evropské islámské fanatiky využívají zpravodajské agentury jako styčné kontakty mezi zbrojařskými firmami a tzv. Svobodnou syrskou armádou, skupinami Jabhat al-Nusra, Harakat Ahrar al-Sham Al Islami, Katibat Al-Muhajireen ila bilad a-Sham atd., které dostaly slíbeno za rozbití Sýrie vytvoření islámského státu po vzoru Saudské Arábie nebo Kataru, nejbližších spojenců USA na Blízkém Východě.
Někteří západoevropští politikové prý vyjadřují obavy, že by se tito džihádisté mohli vrátit a páchat zlo uvnitř EU. Úmyslně jsem napsal prý, protože ve skutečnosti je eurolídrům osud evropských národů srdečně ukradený. Evropě vládnou sociopati, jejichž jediným cílem je nahrabat si dostatečné množství stále bezcennějších Eur a pak ve vhodnou dobu, až se EU začne pomalu hroutit, vytvářet v jednotlivých zemích klerofašistické (protiislamistické) vlády pod jednotnou zaštiťující bruselskou vlajkou. Ve službách bankovního podvodu s papírovou měnou napáchali už tolik zla, že jsou schopni v Evropě zorganizovat klidně i „Pinochetovskou demokracii“. (Samozřejmě mají tito politikové dnes plné tlamy svobody a demokracie, ale vidíme sami, komu ta svoboda vyhovuje třeba v Kocourkově: viz nedávná obžaloba patnácti žen v Děčíně za nálepky a vlaječky propagující hnutí RWU, důvodová zpráva soudkyně Langerové o nepřevychovatelném „tykadlovém“ řidiči Smetanovi nebo mafiánský boj Bradáčová versus Martinec. To není demokracie, jde o střípky nastupujícího klerofašismu.)
Proto ani nepřekvapuje, že je na stole po deseti letech sarinová karta, nebo – li, údajné nasazení zbraní hromadného ničení proti civilům u Khan al-Assal syrskou armádou. Tentokrát jí nechtějí využít USA, ale EU, spíše řečeno země EU ve kterých je významně zastoupena v populaci islámská menšina.
Terčem se nemůže stát Assad, ale Rusko a Čína. Sýrie protestuje proti západoevropskému banditismu u Rady bezpečnosti marně už dva roky, pozorovatelské mise OSN jsou tvořeny vždycky tak, aby její členové byli dobře zaplaceni a reportovali podle přání zbrojařů z USA a EU. Nic nepomohou syrské návrhy a tiskové konference jako byla moskevská Omrana al-Zoubiho, syrského ministra informací, zkorumpovaní „pozorovatelé“ mají na své straně CNN, BBC, Al Jazíru atd ad.
Zdrženlivost USA je namístě, ani ne tak pro blamáž s iráckými ZHN (tou se administrativa USA nikdy netrápila), ale spíše kvůli tomu, že tzv. arabské jaro se nyní týká Levanty, tradiční zájmové oblasti katolických křižáků. Evropští psychopaté vědí, že proti mocnému ruskému medvědovi spojeného s čínským drakem nic moc nenadělají, takže si svoji podporu z Obamovy strany budou muset nějak zaplatit. V úvahu přichází podpora „postokupačního“ Afghánistánu, kde zcela zřejmě bude u moci opět Taliban nebo v rozbouřeném Pákistánu, v němž by USA potřebovaly nutně zasáhnout a napáchat méně škod než doposud. A nesmí se zapomenout, že každá vojenská operace USA v Sýrii musí být schválena Izraelem, v USA reprezentovaným vlivnou židovskou skupinou AIPAC.
V Sýrii jednoho dne dojde k intervenční válce bez schválení OSN. Z jihu Libanonu a Sýrie bude chtít Izrael odstranit Hisballáh s jeho desetitisíci raket, schopnými zasáhnout chemickými hlavicemi sever státu, z dalších směrů budou útočit pseudoislámští a katoličtí nájezdníci podporovaní shora letadly NATO. Bude to jako v Libyii, jen s tím rozdílem, že se bude muset vyřešit odškodnění Rusů za opuštění přístavu Tartus, bez kterého by úderná síla NATO byla poloviční.
A nebo je tu další možnost, občanská válka bude pokračovat, NATO islamisté budou infiltrováni opět na Kavkaz, současně s tím se v roce 2014 vojensky vyklidí Afghánistán a žoldnéři začnou provozovat „arabské jaro“ v Uzbekistánu, Tádžkistánu, čínském Xinjangu s ujgurským islámským obyvatelstvem, aby byla ohrožená územní celistvost dvou stálých členů RB, kteří blokují jakoukoli vojenskou agresi proti Assadovi.

%d blogerům se to líbí: