Hasenkopfovo lejno

Jak se dalo čekat, hradní právník Pavel Hasenkopf se dnes v předvečer státního svátku statečně vyhnul přímé konfrontaci s ministrem Blažkem před novináři a rozhodl setrvat na pozicích spočívajících na klasickém „já nic já muzikant a vy ostatní mi vyližte prdel“.
V podstatě už ani nikoho nezajímá jádro celého sporu, ale jen se čeká na nová a nová senzační odhalení, která na fejsbůku zveřejní vychcánek, jenž oddaně sloužil Václavu Klausovi a počítal s tím, že se tak bude dít i za panování Miloše Ovara.
Jenže se chlapeček přepočítal, Zemanův tajemník Mynář podrazáka prokouknul a rozhodl se ho zbavit. Není divu. Človíček, který roky na netu exhiboval se svými antisocialistickými názory, musel jednoho dne tvrdě narazit. Pokud pro něj byli oranžoví zlodějíčci ty nejhorší svině, tak si měl uvědomit, že se s ním na proevropském a socanském Hradě nikdo dlouho kamarádit nebude.
Nic mu nebránilo v tom, aby jako přesvědčený liberál a antisocialista podal výpověď a z Hradu po Zemanově vítězství odešel se vztyčenou hlavou za svým skutečným Pánem, tedy do Institutu Václava Klause a tam rozdával mdlé pravicové rozumy. Ale on ne, najednou chtěl proizraelskému prezidentovi sloužit do roztrhání svého rachitického těla! Jak by jeho služby vypadaly, lze dovodit ze způsobu křiváckého popisu situacr, která kdysi skončila na ministerstvu spravedlnosti vyhazovem jedné úřednice, jisté Olgy K..Ta po aféře zkorumpovaného ministra Pavla Němce s katarským pedofilním princem Al sáním vyletěla na hodinu, když se Němec odněkud „dozvěděl“, že si pouštěla hubu na špacír. To, co Hasenkopf o tomto případu napsal, bylo čisté pokrytectví, protože za tím vyhazovem Olgy K. stál tehdy on! A když ne přímo on, tak někdo z okruhu jeho stejně úskočných a zákeřných přítelíčků, s nimiž se scházel v jedné hospodě na Letné. Jedině od nich mohl znát skutečné jméno a zaměstnání Olgy K. i její nickname, pod kterým na netu vystupovala v jednotném protisocialistickém šiku.
Takže nakonec Hasenkopfovi nepomohl ani tendenční a jednostranně zaměřený protisudetský článek, kterým se chtěl na svém blogu zavrtat do Milošova konečníku v předvečer jeho státní návštěvy Rakouska. Miloš to asi nevzal patřičně do úvahy, takže hošík musel přitlačit na pilu a rozhodl se kydat hnůj i na svoje bývalé spolupracovníky. A začal tím notně smrdět, protože po tom, co začal zveřejňovat cizí maily, opravdu šlápl do vlastního hovna.

%d blogerům se to líbí: