Byl Zeman otráven?

Vrávorající prezident u nejposvátnější relikvie tzv. české státnosti, korunovačních klenotů, to byl tedy pohled! A ty komentáře na netu a v hospodách také stály za to: „jsme zhnuseni,… zneuctil české klenoty,…stydím se za českého prezidenta,… ožrala na Hradě atd.“
Škoda, že tu šavli na královský hermelín pan prezident opravdu nevrhnul, byla by to hezká předehra k hudebnímu festivalu Pražské jaro. Navíc by vypukl pořádný skandál a začalo by se vyšetřovat, proč byl přední český sionista zničehonic zdravotně indisponován. Vágní vysvětlení, že šlo o virózu, vzbudilo u novinářů, dychtivě čekajících na každé prezidentovo škobrtnutí, jen posměšné veselí.
Začínám věřit tomu, že sdělení policejní ochranky o pořízení Ramanova spektrometru pro prezidentovu potřebu mělo své racionální jádro. Že si rád dá štamprličku něčeho ostřejšího, tím se Zeman nikdy netajil. Jenže do dnešního dne nebyl odsouzen ani jeden xindl, který má na svědomí vpuštění do oběhu desetitisíců metanolem naplněných lahví, takže obavy jsou a byly asi na místě. A organizátor té zločinecké sviňárny evidentně sedí v poslaneckých lavicích.
Tento týden Miloš také nasral lidi, kteří svůj špinavý miliardový kšeft založili na popření zákona zachování energie. Jde o fotobarony a jejich mafiánská chapadla, sahající do parlamentu. Těm Miloš ve sněmovně vzkázal, že tunel jednou budou muset zaplatit. Dokonce pak veřejně zalitoval na ruské ambasádě, že Rusko málo v Česku investuje, což byl dobrý signál pro ty, co vidí šanci v tendru na dostavbu Temelína.
Jestli se Zeman na ruském velvyslanectví opil, pak je možné, že měl druhý den ještě opičku. Tu má kde kdo. Ale také je docela možné, že se mu do vyprošťováku mohla dostat látka, způsobující obtíže s vestibulárním ústrojím a autoregulací teploty, které se projevily tak, jak bylo vidět ve Svatovítské Korunní komoře. Nevím jak to má Kalousek s tělesnou teplotou, ale v chladné místnosti jsem ještě u člověka s opičkou neviděl čelo tak zalité potem, jak to bylo pozorovatelné u Zemana.
V podstatě by se jednalo o takový malý znemožňovací atentát, znatelně horší ve srovnání s tím airsoftovým, kdy plastové kuličky poďobaly Klause přes sako, shodou okolností také při oslavách svátku spojeného s mýtem o české státnosti.
Uvidí se dál, kolikrát ještě Zemana složí „viróza“ nebo viróza. Pokud to bude pravidelné, pak se vlastně nic nestane, jaký národ, takový prezident. Neustále churavějící.

%d blogerům se to líbí: