Málem jsem slzu uronil

když jakýsi ruský lidskoprávní obránce jmenoval ohavnosti a ukrutnosti, jichž se na nebohých vězních v ruských kriminálech dopouštějí ruští sadističtí bachaři. No považte, jeden z těch chudáků nevinných vězňů byl prý dokonce znásilněn lahví. Taková opovážlivost, zálohovanou lahví.
Velká škoda, že aktivistka neziskovky s názvem „Pomoz jednomu člověku“ (volně přeloženo „dej prachy blbče“) která tuto zprávu tlumočila, nějaká „Češka“ Demeterová, neuvedla, zda tu lahev by byl schopen aplikovat i jinosexuálně orientovaný humanoid Martin C. Putna v návalu milenecké roztouženosti i svému teplému pšíteli Vendovi.
Ale již vážně, pomáhat kriplíkům z Ruska, kterých je v Kocourkově požehnaně, to by Kalouskovi šlo. Ruský rozsudek ale raději nenechal zveřejnit, obyčejný občan by mohl nabýt oprávněného dojmu, že se v Rusku s darebáky zachází tak, jak se sluší a patří s darebáky zacházet. To by mohlo mít zhoubný vliv i na české vězeňství s místnostmi pro sexuální rozkoše, pravidelně kontrolovanými bojovnicemi za práva vězňů. My si přece nemůžeme brát za vzor nějakého RasPutina z Ruska a nebudeme požadovat, aby byl někdo potrestán například za úmyslnou a doposud vůbec nešetřenou hromadnou vraždu několika desítek lidí. Kampak bychom to došli, trestat někoho tam, kde má řádít neviditelná ruka trhu!
To by Kalouskovi šlo, dělat na Rusáka ramena a před jejich letadlo stavět cisternu, jsme v NATO a můžeme si klidně Putinovi vyhlásit i válku, naši „spojenci“ by určitě zasáhli. Čsl. zahraniční politika to tak má zavedeno už od roku 1918. Ale pročpak Kalouskovi nevadí rok trvající bezdůvodná vazba MUDr Ratha? Z vydání Sašu Torubarova udělal mezinárodní zločin a doma mu nevadí zhola nic! Zdánlivě nelogická otázka dává logickou odpověd v podobě přísloví: „zloděj křičí chyťte zloděje“.
I když připustíme, že ruský justiční a vězeňský systém není dokonalý, tak co je nám po tom? Naše prohnilá justice je nějaká lepší? Hovno, hovno, slavný Ústavní soude, je neschopná a ještě víc zkorumpovaná než ruská, viz Klausova amnestie, státní zadlužení a projednávané církevní restituce.Ty zničí Česko během příštích dvaceti let jako se stalo po Bílé Hoře. On se vždycky v Kocourkově najde nějaký modloslužebník Kalousek, který má tolik čecháčkovské drzosti, že dokáže v klidu lhát i papeži. Lhát může, na rozdíl od bezvěrců nemá výčitky svědomí, stačí, když se večer na mši pokřižuje a je mu odpuštěno.
Vzor liberalismu, demokracie a svobody, Spojené státy americké, užívají na území komunistické Kuby koncentrák Guantánámo. V něm jsou bez rozsudku věznění a mučení lidé víc jak deset let! Není to náhodou něco jako nechvalně známý Gulag? A úplatní protiruští novináři, třeba syn komunistického zmrda, Neff mladší, budou raději rýpat do Rusáků. A co Katar, Saudská Arábie, Kuvajt a spol, kterým lezou Čecháčci do rekta? Byla se Demeterová podívat do jejich věznic a dostala možnost zkontrolovat, jestli mají vězni právo na televizi, teplou vodu, fitko, vycházku a pravidelnou soulož? Osobně bych ji tam poslal a nechal ji to vyzkoušet fyzicky.

%d blogerům se to líbí: