Neffobolševici slintají

Ještě si ani údajný zrádce Edward Snowden pořádně v tranzitní hale moskevského mezinárodního letiětě Šeremetěvo neseřídil hodinky a na českých sračkometech vypukly orgie na téma, jak by se měl takový lump dostat urychleně před federální porotu a neprodleně byl potrestán na životě.
Bylo zajímavé číst úvahy různých typů jako jsou bolševický synáček Neff a další.
Jejich povyk se dá popsat jednou větou: “Svobodu ano, ale odcamcaď až pocamcaď“.
Najednou přestali žvanit ty svoje opakované pindy o liberalismu, internetu bez hranic a kouzlu sociálních sítí a začali krákat hemzy, které vedli bolševici o každém jedinci, když vzal kramle ze socialistického tábora.
Jak o tom pořád marně píšu, tento podvodný systém bezcenných papírků tištěných lichváři (aby je mohli půjčovat výměnou za lidskou práci) potřebuje v Evropě navodit psychózu strachu. Bez ní se evropské národy rozleptat do jednolité a homogenní poslušné sračky prostě nedají. Proto mimochodem odstoupila slabá pánbíčkářská fangle Ratzinger a nastoupil jezuitský chasník Bergoglio s naučenými mimikrami skromnosti, zběhlý v ovládání argentinských oveček za součinnosti s plukovnickými řezníky a jejich praktikami odkoukanými od generála Pinocheta.
Snowden je jeden ze spouštěcích impulsů pro Neffobolševiky, aby ihned začali refllexivně slintat, že svoboda je jedna věc, ale islámský terorismus a z něj vyplývající špehování věc druhá. Jak lze vidět, mechanismus je to velmi jednoduchý a velmi účinný, hafánci hlídající demokradcii začali okamžitě slintat. Abychom si prý zvykli, o nic přece nejde.
Snowden tedy není zrádce, Snowden je stále agent NSA, který hraje dvojí hru. Rusové snad nejsou takoví pitomci, aby mu nedejbože poskytli azyl, jediné elegantní řešení spočívá v tom, že milého Edwarda se nebudou pokoušet ani verbovat a rovnou ho odlifrují tam, odkud přiletěl..
S Neffobolševiky se nemá valný smysl dohadovat o islámském terorismu a fízlování, budou psát svoje blbosti pořád, protože jsou nepoučitelní a navíc za to systémem dobře honorovaní. Tihle ti nositelé jediné pravdy někomu sotva vysvětlí, že špehováním mobilních sítí se nezabránilo ani útokům v Londýně, ani v Madridu a ani Breivikovi. Oni budou mektat, že se ale určitě zabránilo daleko větším útokům, jen o nich ještě nevíme.
Takže se můžu v klidu připravit na to, jak se brzy vyrojí zprávy o bombách v papiňáku, za jejichž odhalení můžeme poděkovat bdělým agentům NSA a jejich systému Prism, který v Bostonu „prokázal svoje nesporné klady“.
A Neffobolševikovi přeji brzkou a bezvadnou palpaci jeho rekta, prováděnou šetrnými prsty dvoumetrákového afro – američana na mezinárodním letišti Vendy Lahváče z Ruzyně. Rád a dobrovolně ji podstoupí, je přece vlastenec.

%d blogerům se to líbí: