Odstup Ištvane (Satane)!

Dnešní rozhodnutí Nejvyššího soudu jakoby vlilo novou krev do žil zmírající ODS, v ČT24 modrý soudruh poslanec Marek Benda (v listopadu 89 student VŠ – chudák, tak takhle ho bolševici persekuovali) okamžitě tvrdil, že trestní stíhání tří prodejných ODSmanů je nezákonné a připojil se k poslanci Parlamentu ČR Petru Nečasovi, který vyzval Ivo Ištvána aby odstoupil. Jakoby absolvent legendárních práv v Plzni najednou zapomněl, že vazbu Ištvan navrhoval a jiný soudce ji schválil.
Takže řadový Poslanec Nečas najednou vyvíjí tlak, aby vrchní státní zástupce odstoupil. (To ale kdysi dělali komunisti, že ano?) Připadá mu to zcela normální, protože on, Pán velkomožný, si to může dovolit. Zhrzený a zamilovaný blbeček, bývalý předseda vlády, kterému domina Nagyová uvázala kolem krku ratlíkovský obojek, vyřvává, že chce jakousi spravedlnost. Spravedlnost, kterou tady roky udržuje v chodu.
Nečas zapomněl, že ve funkční demokracii by už dávno stál před popravčí četou. Kocourkov ale není funkční demokracie, takže si zmrdi jako on a Benda budou poroučet, co má státní zastupitelství dělat a co ne, protože si chlapci potřebovali ještě trochu něco státního majetku přerozdělit. (Politický dýl je zkrátka politický dýl, ne nějaká korupce) A Ištvan jim to zhatil.
V Kocourkovu už připadne každému normální, že si bezvýznamná blondýna, původní profesí kantýnská s divnou minulostí, která to v ODS prosouložila až do sekce Kabinetu předsedy vlády, najednou ochočí předsedu vlády ČR a z titulu nikým nedelegované a nikde nezakotvené pravomoci začne úkolovat nejvyšší armádní rozvědčíky v zemi. Rozumíte tomu někdo? Chlapíci s nejvyšším stupněm prověření v rámci NATO a s přístupem k nejtajnějším dokumentům Aliance skáčou podle toho, co jim nějaká úřednická pizda nařídí? Kdyby byla její rodnou řečí ruština nebo farsí, Všimnul by si toho vůbec někdo? Asi ne, protože Peťa Čistý je pravicový soudruh a jen tak na nějaké triky nenaletí.
Ivo Ištvan může klidně odstoupit, svoji roli odehrál dobře a dokonale. Ti tři z vazby propuštění oslíci nebyli skutečným cílem. Naopak dnešní verdikt NS ODS přitíží, protože jí už žádný soud neodpáře titul party zmrdů, kterým se soudci NS snažili pomoci vyhnout se trestně právnímu řízení a následnému soudnímu procesu, z něhož mohli vyjít čistí jako pověstné lilie. Ta jejich urputná snaha hrát to všechno na Uštválka je průhledná jako skla Nečasových brejlí. Zatímco Bártovi vřele a škodolibě doporučovali, aby se takzvaně „očistil“ před soudem, tak oni najednou ne, oni jsou přece muzikanti za ODS zajištěni imunitou! Ani se Bártově nasranosti nebylo divit, když poslouchal ty chvástavé a drzé kecy vedené Bendou ve studiu ČT24.
Dnešní verdikt také dokazuje, že Klausova amnestie měla racionální jádro a potvrdila, že justice pracuje na objednávku, někdo jedná podle pokynů sionistického a pomstychtivého prezidenta a druhý podle sekretariátu strany zlodějů. Že je obojí špatně, snad někomu nemusím vysvětlovat.
Tak jako tak, Ivo Ištvan může být spokojen. Další ve vazbě zatím zůstávají a nehrozí, že by se Nečasova vláda vrátila, na to jsou jeho hoši příliš slabí. Karty rozdané „opilcem z Vysočiny“ už před lety jsou v rukách hráčů kolem stolu a nedají se vrátit, takoová je realita. A trumfy nejsou ještě vidět.
Kapři si rybník nevypustí, čili Sněmovna se sama nerozpustí. A jakkoli se budou kriplíci všech barev a odstínů snažit, tak druhou šanci nedostanou. I kdyby van Rompuy s Lady Ashton na modrých koních přijeli. Klaus for Premier!

%d blogerům se to líbí: