Válka je dobrá věc

Tak se konečně francouzský socialistický psychopat Fabius odkopal a vyhrožuje válkou, po které tolik touží. Údajný chemický útok syrské armády se musí „vyšetřit“ (rozuměj označit Assada za viníka) za každou cenu a pak je nutno zaútočit, dokud jsou v Sýrii ještě nějací „protiassadovští bojovníci za svobodu“ přítomni.
Tento týden syrské ozbrojené síly vyhnaly bandity z provincie Lattakia až k turecké hranici, pokračují boje v několika čtvrtích Damašku, dále syrská armáda útočí v provinciích Idleb, Aleppo, Homs, Daraa, Hasaka atd.
Podle toho, jak referují jiné tiskové agentury než ty „správné“ protiassadovské, tak je zřejmé, že syrská armáda převzala strategickou iniciativu a výhledové bude pokračovat ve vyčišťování země od euroatlanského pseudomuslimského moru, který do ní zanesli psychopati jako výše jmenovaný Fabius, jen aby znovuobnovili koloniální zotročení obyvatel dřív, než je o jejich vliv připraví hospodářsky sílící Rusko a především Írán.
Zajímavé na „chemickém útoku“ je, že se udál zrovna v Damašku, kam přiletěli „inspektoři“ OSN vyslaní k hledání důkazů o chemických zbraních. Jejich mise silně přiomíná špionážní misi vedenou agentem CIA Baradejem v Iráku, který měl za úkol zjistit, jestli má Saddám k obraně jaderné zbraně.
Pokud má někdo možnost sledovat taktiku syrských vojáků v Damašku, tak je velmi těžké si představit, jak by mohli použít nasazení bojového plynu ve městě, které z drtivé části ovládájí. Názorně to bylo vidět Ve čtvrti Al Gaboun, ve které probíhaly těžké boje několik dnů. Bandité se pokusili dobýt vojenskou akademii, syrské armádě stačilo nasadit několik tanků, které palbou nejprve ničily celé bloky budov a za nimi postupující pěchota vysazená z běvépéček pak bojovala dům od dobu s rozptýlenými teroristickými skupinkami a postupně je likvidovala.
Místo a čas útoků určují teroristé, civilní obyvatelstvo má možnost zachránit si život jen útěkem. Civilisty ale bandité potřebují jako živé štíty před děsivou smrští 125 mm granátů ze syrských tanků T 72AV, proto pokud utíkají, jsou jejich cílem.
Novináři na místě, kteří na rozdíl od „statečných“ královsky placených reportérů např. z ČT skutečně postupují s útočícími syrskými vojáky, včera žádné přípravy na chemický útok ani jeho provedení nezaregistrovali.
Kdo byl na vojně, tak si vzpomene, co by takovému chemickému útoku muselo předcházet, např příprava bojové techniky, protichemická opatření pro mužstvo, zdravotnická příprava, čekání na vhodné meteorologické podmínky atd atd.
Západ prohrává, dnes byl z egyptské vazby propuštěn Mubarak, naopak Assadův úhlavní nepřítel a židovský konfident Morsí zůstává ve vazbě, CIA s Mossadem přemýšlejí, jak vyřešit šlamastyku s uvězněným demokraticky zvoleným prezidentem a vzrůstající nevraživostí Egypťanů vůči Izraeli.
Židovské tiskové zdroje navíc nedávno oznámily, že generál Dempsey vybudoval v Ammánu nový Centcom pro Sýrii. V plánu je vytvoření povstalecké vlády v Daraa s účastí jordánského království a vyhlášení 40 km nárazníkového pásma, podporovaného letouny NATO.
V RB OSN budou Rusové vetovat jakýkoli pokus o narušení suverenity Sýrie, takže NATO může zasáhnout jedině tak, že bude pozváno na přání nové a bleskurychle uznané loutkové vlády v Daraa, pro kterou americké speciální jednoty obsadí klíčové vládní budovy ve městě a zahájí vysílání „Svobodné Sýrie“ s najatými reportéry katarské Al Džazíry.
Pro rozpadající se EU a USA je nejvyšší čas začít válku, než se „finanční trhy“ dostanou do stavu absolutního kolapsu, jedině válka a z ní vyplývající omezení občanských práv a pochybných občanských svobod mohou iluminátské lichváře zachránit.

%d blogerům se to líbí: