Bude vojna s Turkem?

Přípravy na zničení Sýrie, doprovázené jako vždy odporným lhaním v českých i nečeských sračkometech horečně pokračují. Mouřenín zaúkolovaný sionistickými sponzory z bankrotujícícho „Kasina Wall Street and FED ltd.“ zase přinesl nové „důkazy“ tajných služeb, že to byl jasně Assad. Ale protože to jsou prý důkazy tajných služeb, tak se nesmějí dostat na veřejnost, říkal to superodborník Andor Šándor. Jen připomínám, že je to ten soudruh, který před deseti lety vážně tvrdil, že muslimský terorismus v Afghánistánu a Iráku smrtelně ohrožuje „naši žido – křesťanskou“ civilizaci v Evropě, a proto je tam potřeba vyslat co nejvíc NATO žoldáků.
Taková masáž je zapotřebí, jinak by si lidi mohli myslet, že některé fotografie mrtvol v márnicích nejsou pořízené v Sýrii, ale v Egyptě, kde vojáci pár dní před „chemickým útokem 21. 8.“ stříleli protestující muslimy jako králíky. Taky by jim asi bylo divné, proč sarinem zasažení nebožáci mají příznaky, které takovému zasažení neodpovídají.
Když už jsem u toho bývalého generála Šándora, nyní „nezávislého“ experta, není sám, kdo tak lže a vlastně popírá to, co kdysi hlasitě propagoval. Ve sračkometech se s lidmi jako on roztrhnul pytel. Jejich tvrzení, že lidojedi z Al Nusrá frontu jsou na naší straně, protože chtějí svobodu a demokracii namísto tyranie, jsou jakoby z jiné planety. Donedávna neffobolševičtí Šándorové vydělávali peníze šířením hesel o celosvětové hrozbě islámského terorismu a teď vydělávají peníze tvrzeními, že fanatický islamismus je zárukou „pravdy a lásky“ a že bychom si na krkolomné změny v rúzných aliančních „spojenectvích“ měli zvykat. Jen bych rád věděl, co takovým názorům říkají pozůstalí po naivních vojáčcích, kteří v Iráku a v Afghánistánu přišli o kejhák, byvše tam vyslaní v rámci boje proti islámskému terorismu.
A ovčan nechápe. Není divu, že nechápe, protože uvěřil mediální fintě s muslimským terorismem stojícím za zhroucením WTC 9/11. Věří tomu, že USama bin Laden vyškolil v afghánských jeskyních atentátníky a pak jim odtamtud posílal přes půlku světa PéPéeLkou peníze do USA, kde si jich nikdo vůbec nevšimnul.
Stupidita US politiků, kteří potřebují vyprázdnit zbrojní sklady a nechat válečné veterány ve zbankrotovaném Detroitu žrát psí konzervy, ta nepřekvapuje. Překvapuje stupidita velitelů, kteří jejich rozkazy slepě poslouchají. Vlastně to není ani jejich válka, oni přece „dělají svoji práci“. Jim je lhostejné, že Assad podnikne odvetné raketové útoky na nechráněné cíle v Turecku – členské zemi NATO, možná tu debilní taktiku pozvolného ničení Sýrie použijí proto, aby se už konečně rozhořela další pořádná válka, ve které USA rozmrví pro zájem sionistických Židů další zemi, tvořící kdysi kolébku civilizace.

%d blogerům se to líbí: