Kam se poděla Osa zla?

Je tu třetí den stavu, který české sračkomety považují za jakousi okrajovou banalitu. Administrativa USA je částečně bez peněz a ekonomiku čeká daleko vážnější otřes než před sedmnácti lety. Navzdory tomu, že se zřejmě opět navýší dluhový strop, tak krize bude mít mnohem horší důsledky a světová rezervní měna je na pokraji očekávaného kolapsu.
Podvod s barevnými papírky a virtuálním státním dluhem nese svoje jedovaté ovoce .
Proč to bude horší, než před sedmnácti lety?
Státní „dluh“ byl pět a čtvrt bilionů dolarů, dnes atakuje hranici sedmnácti bilionů dolarů. S tím souvisí i výše splácených vládních dluhopisů, od roku 1997 se v podstatě zdvojnásobila a bezcenné dolary zaplavují celý svět. Americkou rozpočtovou krizi odskákaly v roce 1997 měny asijských tygrů a ruský rubl. Teď jsou dá se říci „pevnější“ a na US měně více nezávislejší, takže nebudou příští rok tolik ohrožené, čímž se krach přesune na evropské „finanční trhy“.
Hypotéční trhy nebyly zasažené obrovskou bublinou, v jejímž následku tehdy nebylo nutné bailoutovat hroutící se bankovní sektor ani tisknout dolary takříkajíc nad plán formou dluhopisného eskamotérství zvaného „Quantitative easing“. US Army nebyla zatížena výdaji na zpackané války a okupace v tak obrovské ceně jako dnes.
Izraelský předseda vlády v New Yorku a Washingtonu tlačil na Mouřenínovu pilu, mezi řádky jeho projevu na VS OSN, plného lží a hrozeb, bylo možné vyčíst zděšení, které ovládlo sionistické špičky židovského státu.
Akce s vybombardováním Sýrie raketami Tomahawk selhala, chemické zbraně syrské armády bude kontrolovat Rusko a ne nějaká americká loutka.
Těžko říci, proč Obama tak najednou couvnul, možná dostal strach z ruských lodí u břehů Sýrie, které podle některých zdrojů sestřelily americké zastřelovací rakety odpálené jako tzv. balistický test. Z lodí, které pomohly také sundat prý i několik Tomahawků.
K tomu bohužel není dostatek informací, takže se lze dohadovat, proč po dnech plného chvástavého vyhrožování a odpočítávání času do raketového úderu se najednou američtí supermani podělali strachy a přistoupili na ruské návrhy vyřešení „chemické“ krize.
Možná to bylo všechno jinak a Rusko zaplatilo za Assada výpalné a musel vypomoci i Írán, jinak by se Bibi Netanyahu nezalykal vzteky, když se dozvěděl o Mouřenínové přátelském telefonátu s íránským prezidentem Rouháním a následných diplomatických krocích vedoucích k zmírnění napětí mezi oběma státy.
Považte, po 35 letech najednou z ničeho nic USA začínají jednat s klíčovou zemí tzv. „Osy zla“ o jejím jaderném programu! Írán najednou vysílá vstřícné signály a USA souhlasína místo toho, aby přitvrdily. Důvod je jasný: finanční krize vyplývající z nedostatku hotovosti na účtech federální vlády a jejího přebytku deponovaného na íránských účtech v čínských bankách.
To asi Židé nepřekousnou, navíc v době, kdy chtějí po Obamovi, aby navýšil vojenskou pomoc Izraeli na víc než mizerných 3,1 miliardy dolarů ročně podle izraelsko – americké smlouvy, která vyprší až v roce 2017.
To je přímo zrada. A za tu je na frontě kulka. Nečíhá už někde L.H. Oswald?

%d blogerům se to líbí: