Chci medaili, a to hned!

Největší bojovník proti komunismu ve Střední Evropě, tak bychom mohli směle titulovat Václava Klause poté, co mu americká „Victims of Communism Memorial Foundation“ udělila „Truman-Reagan Medal of Freedom“.
Nikoho nemůže překvapit, že proti tomu protestuje parta bláznů, která si říká disidenti a chartisti. Komunisti z toho mají slušně řečeno „jundu“, protože tu medaili za zásluhy boje proti komunismu získal kariéristický oportunista Klaus zrovna v době, kdy reálně vyvstala možnost, že poprvé od listopadového podvodu budou čeští komunisté ve vládě.
Je to opět klasický americký čin v duchu hesla „rozděl a panuj“, lidé jako Z. Brzezinski vědí, že čsl. komunisté poraženi nebyli, protože s pomocí divadelní smrti studenta Šmída listopadový podvod sami režírovali. Kdyby byli skutečně poraženi, nikdy by nebyli hromadně vpuštěni do Klausova znárodňovacího dobrodružství s názvem „kupónová privatizace“, v jejímž důsledku se relativně nezadlužený stát stal bezmocnou a poslušnou loutkou bankovních iluminátů. Jestli něco komunisté mohli, tak jedině platit škody, které podle pravičáků a disidentů napáchali. Ale k tomu jak je dobře známo, nedošlo. Vezmu současný příklad s navracením „ukradeného“ majetku církvím (rozumějme té správné římsko-katolické církvi), který se má splácet po miliardách několik desítek let. Připadá někomu zvláštní, proč tyto údajné škody mají platit bez rozdílu všichni občané Kocourkova a ne jen potomci a rodinní příslušníci komunistů? Důvod je jasný, Klaus a většina hardcore ODS komunistům vděčili za slušné živobytí, které se jim dostalo.
Různí „pravicoví“ antikomunisté tvrdí, že za svoje předky nikdo nemůže, tomu by se jim ale dalo věřit pouze tehdy, kdyby dnes děti běžně, často i nedobrovolně neplatily dluhy exekutorské mafii za svoje rodiče.
Václav Klaus, syn komunistické matky, mohl obdržet americkou cenu za zásluhy boje proti komunismu, protože za její zločiny se necítí být ani trochu zodpovědný. Jedině proto dnes občané v tzv. právním státu s „nezávislým“ Ústavním soudem nesou přímou finanční zodpovědnost i za to, co oni a jejich předkové nezavinili a musejí tak platit i za komunistického zmrda Klause.
Chci také emeryckou medajli, protože jsem bojoval proti komunistům jako Klaus, čili nedělal jsem proti nim nic. A to jsem nikdy nepracoval v Prognostickém ústavu!

%d blogerům se to líbí: