Bohušu, víš co je to puč?

Boj vypukl naplno, „přísně utajovaná“ schůzka několika oranžových spiklenců u prezidenta byla investigativně „odhalena“ a neprodleně vyhodnocena sračkomety jako pokus o státní převrat. Svědčí tomu intenzita vzteklé palby na Zemana zejména od individuí, která usilují nadále o to, aby na Hradě prezidentoval Šláfenberk a ze Strakovky ho jistil zemský škůdce Kalousek (dnes se jim říká módně Havlisté).
Doufám, že si Bohuš Sobotka díky podpoře prodejných presstitutek sám vlastníma nohama nakope do zádele a odtáhne tam, kam patří. Vlastně by bylo ideální, kdyby se celá ta oranžová parta rozpadla a začala hezky znova od peaky. Věřím, že Zeman na jejím rozkladu tvrdě pracuje.
Kdysi mi nějaký šílenec tvrdil, že ČSSD je jediná nefalšovaná levicová strana hájící zájmy obyčejných pracujících. Omyl, tato strana vždycky nadbíhala krajní pravici: nadnárodním kapitalistům a bankovním šejdířům, možná dokonce víc než činí TOPO9 nebo ODS. Vždyť kolik má ve Sněmovně lidí, kteří se živili nějakou špatně placenou prací a kteří vědí, jaké to je? Dovoluji si tvrdit, že ani jednoho. O to víc má v programu starostí o blaho lidí práce.
Příznačné bylo, jak se přecedy Bohuše zastal Američan Dienstbier, který rychle zapomněl na svůj debakl v posledních prezidentských volbách.A o těch před deseti lety dělá, jako by neslyšel a neviděl. Začal si hrát na spravedlivého a neustále omílal slova jako podrazáctví, podpásovka, odstřel atd. Jako nějaký zhrzený homosexuál.
Vysmátí „pučisté“ si dnes posypali hlavu a provedli soudružskou omluvnou sebekritiku před nadšeným novinářským póvlem, který je na oplátku blahosklonně vylíčil jako už předem vyřízené břídily. Jenže to podstatné vyřčeno nebylo, proč celý ten humbuk vlastně vzniknul a co se bude dít při dalších jednáních o budoucí vládě?
Neudělali to spiklenci záměrně proto, aby byli ze strany vyloučeni jako prašivé ovce a partaj se pak rozpadla ve Sněmovně na dvě znepřátelené frakce? Nevědí spiklenci něco o Bohušovi a Kalouskovi, o čemž nemá tucha ani tupý dav na Fakebooku nebo ostatní poslanci?
Koneckonců, vyhovuje to i zámyslům Zemana, nikdo se jej neráčil zeptat, proč se těsně po volbách se spiklenci sešel. ČSSD bez Sobotky nebo ČSSD ve sněmovně pevná jak kupka hnoje, oboje je pro něj dobré. A asi není sám.
Náhlé zranění prezidentského kolena spojené s poměrně dlouhou dobou rekonvalescence je velmi závažné, možná bude trvat až do vylučovacího sjezdu.

%d blogerům se to líbí: