Vražda na tyranu

Prý to byl jeden z nejlepších prezidentů USA, tak to píše dnes skoro každý zasvěcenec. Omyl.
JFK byl psychopat. Psychicky týral vlastní manželku, svoje spolupracovníky a přátele. Špičkový kurevník. Neštítil se odporným lhaním v tzv. Karibské krizi zavést svět až do jaderné katastrofy, za jeho vlády počala válka ve Vietnamu, vylodili se žoldáci v Zátoce sviní, jen jeho zásluhou se znovusjednocení Německa odložilo o třicet let později. Navíc ještě jako pomatený megaloman prohlásil, že USA do deseti let dobudou Měsíc, čímž uvedl jestřáby leteckého vojenského průmyslu do naprosto zoufalé situace. A prý chtěl mimo bankovní konsorcium FED tisknout vlastní peníze.:-)
Nakonec to dopadlo tak, jak to dopadnout mělo, byl odstraněn. L. H. Oswald jako dobře vycvičený mariňák (viz film Olověná vesta), po návratu ze Sovětského Svazu přesvědčený marxista, se stal vhodným proxyatentátníkem k tomu, aby jej US médii masírovaná veřejnost mohla vnímat jako osamělého a bláznivého střelce. Že střílel sám nebo neměl žádné zadání, tomu asi věří málokdo, jinak by jako zaměstnanec knižního velkoskladu po střelbě nezanechal na místě pušku, z místa činu neutíkal a neskrýval se před policií a agenty FBI někde v kině.
N. S. Chruščov byl odstaven od moci v SSSR o rok později (a byl rád, že neskončil jako JFK), pragmatik Brežněv se mohl domluvit s Johnsonem na omezení americké jaderné nadvlády a trvání dohod z Jalty. Ani jednomu válka ve Vietnamu nevadila, krize a nepokoje na Západě i Východě se rozhodli řešit koordinovaně, takže si svět mohl opravdu oddychnout a nepřemýšlet, co by se dělo, kdyby v šedesátých letech psychopat JFK nařídil rozmístit rakety s jadernými hlavicemi v Německu.

%d blogerům se to líbí: