Nelsonův odchod

Tak zemřel Nelson Mandela. EUropati, Obama a spol. roní slzy nad jeho úmrtím a málem jej už svatořečí, i když by se Mandela z jejich zkázotvorné politiky poblil.
Poprvé jsem o Mandelovi uslyšel, když jsem ještě za bývalého režimu poslouchal koncert z Wembley, který přenášel tehdy i Československý rozhlas a jmenovalo se to nějak jako „svobodu pro Nelsona Mandelu“, už si to moc nepamatuji. Tehdy seděl v kriminále odsouzen na doživotí.
Pak byl propuštěn, byl zrušen apartheid, dostal s de Klerkem Nobelovku a stal se prezidentem JAR.

A pitomci na sebe nenechali dlouho čekat, rasistický sionistický Žid, který se bůhvíproč jmenuje Lubomír Stejskal, na svém blogu (prý pro inteligentní lidi) srovnává Nelsona Mandelu s Jásirem Arafatem a píše, kterak Mandela v Jižní Africe organizoval krvavé sebevražedné atentáty.
Škoda, že ulhaný Stejskal neuvedl zdroje, ze kterých „čerpal“. Jistě, ANC a jeho odnož Umkhonto we Sizwe (Kopí národa) nebyl žádný spolek mírumilovných chovatelů králíků, ale určitě nedosahovali „kvalit“ sionistických revolucionářů, kteří neváhali vyhodit v Jeruzalémě do povětří hotel i s nepohodlnými britskými vojáky nebo věšet britské policajty na stromy. Lídři ANC byli souzeni za sabotáže. Navíc bych blbu Stejskalovi připomněl, že v procesu s deseti komunistickými předáky ANC v letech 1963 – 1964 byli souzeni tací, jejichž příjmení zněla Bernstein, Goldberg, Goldreich, Hepple, Kantor a Wolpe. Byli to tzv. bílí Židé, kteří se rozhodli bojovat proti anglickému apartheidu obdobně jako v Palestině a spojili se s barevnými do společné komunistické strany. Arthur Goldreich byl dokonce veteránem z první arabsko – izraelské války a elitním příslušníkem křídla Palmah příslušejícího k Haganě. Tohle ale blb Stejskal nikdy nenapíše.
Mandela byl bojovník proti apartheidu a rasové diskriminaci. Dnešní multikulturalisté, samozvaní ochránci menšin a EUropati s ním a jeho názory nemají nic společného. Oni to totiž dělají za prachy, ne z přesvědčení.

%d blogerům se to líbí: