Vidle pro šlechtice

Tak se zachránci demogracyje vrátili z Ukrajiny s pocitem dobře vykonané práce a ihned se zapojili do oslav smrti Vendy Ruzyně.
Jeho jasnost Spací pytel sice nevysvětlil, zda mezi demonstrujícími působil za sebe, za Kocourkov nebo svobodné zednáře, ale v podstatě je to jedno. Jen díky šmejdům jako on je Ukrajina zatím mimo EUrochomout a za to jim je třeba vlastně poděkovat.
Jakmile na scénu vstoupily profláknuté figury jako „válečný geroj“ Mc Cain, tak bylo jasné, že Rusové udělají všechno pro to, aby jim nevznikla u hranic nová Sýrie. Stačilo jim si uvědomit, jak McCain  podpořil vůdce syrské opozice a kolik křesťanských hlav bylo díky té jeho „podpoře“ uřezáno.
Útok na Ukrajinu byl opět klasickým útokem zločineckého gangu bankovních iluminátů na stát s převládajícím pravoslavným náboženstvím, naštěstí se ukrajinští policisté nenechali vyprovokovat a útoky řešili mnohem mírněji než např. jejich turečtí kolegové při nedávných nepokojích o park v Istanbulu.
Kdeže jsou ty sněhy oranžové revoluce, tehdy Venda Ruzyně slzel dojetím, když se ta zlodějská fůrie s vánočkou na hlavě naparovala před zmanipulovaným davem a došplhala to až na předsedkyni vlády. Ale teď bručí v base a může akorát vyzývat pitomce, aby podpořili vstup do EU výměnou za její propuštění a rozkradení úrodné černozemě.
Krize je krize a někdo Rusa a Číňana musí vydírat. Ale 15 miliard USD za nákup dlužních úpisů a na nějakou dobu snížená cena za plyn zase není nic tak hrozného. Stejně je to v dolarech, které mají „cenu“ jen díky vojenským základnám okolo Ruska, takže se jich Rusové rádi zbaví.
Zajímavé je to, o čem české sračkomety svěřepě mlčí. Italský prezident otevřeně varuje, že rok 2014 bude v Itálii rokem nepokojů a vzpour, no bodejť by ne, mladých nezaměstnaných je v zemi přes 40 procent a k jeho zděšení hnutí naštvaných Vidlí svými činy začíná silně připomínat Mussolinniho fašisické začátky. A nejde jen o nezaměstnané, obavy z budoucnosti mají studenti, dělníci, autodopravci i drobní podnikatelé.
Dočkáme se dne, kdy jim Schwarzeberg přijde vysvětlovat demogratycké výhody Evropské unie a bude odměněn potleskem jako v Kyjevě? Tipuji spíš vidle v ruce.

%d blogerům se to líbí: