Ňafání

Prý osmdesáti procentům lidiček na internetu se nelíbilo Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana. Tak tuto úžasnou novinu sdělila agentura, o které doposud neslyšelo 99,9 procent těch samých respondentů. Dokonce se prý nelíbil ani politikům! To je prostě škandální, on se nelíbil neschopným politikům, kteří zatím dokázali, že to dokážou, tedy dostat vlastní zemi do sraček a namazat si při tom kapsy.
Co jako čekali? Kecy o tom, jak naše země vzkvétá? Jak se daří obyčejným lidem nebo důchodcům, když koukají do regálů v obchodech a porovnávají ceny s těmi, které tam byly loni? Nebo měli poslouchat salónní řečičky podle vzoru „velkého odpůrce“ byrokratické EU Klause, který ožebračenou republiku do ní přivedl, splnil vše co Brusel nařídil a teď dělá svatého?
Zeman potvrdil, že je svůj, byl zvolen přímou volbou, ne pletichami partajních sekretariátů a dal to náležitě najevo. Nikoho neurazil, nikoho nenaštval, nekritizoval Ivo Ištvana, Brusel nebo komunisty s ODS. Proto se jeho chabí odpůrci houfují na síti jako mouchy na hovně, protože nic jiného než kolektivisticky ukazovat svaly neumí.
Prezident je prezident, mohu k němu mít spoustu kritických připomínek, ale za dobu jeho prezidentování Ústavu ČR neporušil a nic nezmršil. To jeho odpůrce sejří nejvíc, mohou jen blbě ňafat.
Jak vidno, sračkomety se rozhodly, že porážka Kalouskova klanu je neodpustitelná a do hlavy státu se bude bušit hlava nehlava, svátek nesvátek.
P.S. Dovedete si představit vánoční poselství pronesené panem knížetem?

%d blogerům se to líbí: