Tak už ho mají

Dnes přišla další morová rána pro dementní příznivce ODS: Petr Nečas vulgo Pan Čistý byl údajně obviněn z úplatkářství.
Takže je opět o zábavu postaráno, olympiáda v Soči bude prokládaná zasvěcenými pravicovými útoky různých pisálků, „politologů“ a „nezávislých redaktorů“ na kroky protikorupční policie.Budou veřejnost masírovat názory, že špinavé kšefty v politice byly a jsou něco zcela běžného, za poslední měsíce jsme se toho od nich dočetli dost. Jsou to ryzí liberálové, kteří mají plné držky keců o svobodě a demokracii, ve které je být normální chovat se v politice jako kurva, která dá tomu, kdo dá víc. Normálnímu občanu sužovaného krizí už je na blití, když pak musí od těch samých idiotů poslouchat žvásty o tom, jak komunisti kradli a jak za jejich vlády kvetla protekce s korupcí.
Jenže doba pokročila, tandem Ištvan a Šlachta ustál prvotní tlaky po vynesení rozsudku Nejvyššího soudu, kterým bylo osvobozeno trio ODSáckých vychcánků Tluchoř, Šnajdr, Fuchsa a ustojí je i protentokrát, navíc prezident navzdory předpovědím stále ještě žije a neztratil na popularitě.
ODS je strana mířící na smetiště, protože se zavčasu nezbavila svého vražedného spojení pupeční šňůrou s Kalouskem. Nová tvář Fiala ji nespasí, postupně ji začnou opouštět další vypočítavé krysy. A ve zkorumpované justici už pak nebude výhýbka, která by trestní stíhání Nečase odklonila na kusou kolej.
Nedělejme si iluze, že jde o nějakou spravedlnost, ta v tzv. tržní demokracii nikdy nemůže existovat, rozdávání politických trafik bude zdárně pokračovat (viz Rusnok). Je ale dost lidí těšících se na okamžik, ve kterém Nečas projde v klepetech doprovázen reportéry z Novy do vazební věznice. A to všechno v době, kdy se chystají partaje do volebního boje o evropská korýtka.
Nečas má co chtěl, přes dvacet let tento systém aktivně budoval, tak ať si ho užije, poslanecký kolega Rath mu může dělat nutričního poradce.

%d blogerům se to líbí: