Odvar z makovic

Komunistka Semelová vyjádřila několik názorů, které nesouzní s oficiálními polistopadovými dogmaty a už je tu opakující se kocourkovská klasika: kam nemůže rozum, tam nastupuje tmářství v podobě hrozby nějakého trestu. Naštěstí se dnes neupaluje, nestřílí ani nevěší, ale jen zavírá nebo trestá na majetku.
Je jasné, že v Kocourkově nebude nikdy moci být nějaká demokracie, když se zastánci tzv. svobody projevu snaží umlčet někoho tím, ho za jeho názory chtějí potrestat vězením.
Pokud Makovský myslí svoje trestní oznámení na Semelovou upřímně, pak tím dává komunistům pádný důkaz k tvrzení, že tento tzv. demokratický režim není o nic lepší než husákovský, který z nás mnozí pamatují. Dnes se za nepohodlné názory trestá hrozbou vězení stejně jako za normalizace.
Kam to tak Česko za těch 25 let „svobody“ asi dotáhlo, když tzv. demokraté užívají stejné metody k zavření huby? (Mimochodem, pamatuju si, jak „staří“ dělníci ve fabrice dokázali zcela otevřeně oponovat okresnímu tajemníkovi a kritizovat jeho rozhodnutí, dnes si to nikdo nedovolí vůči poslednímu podržtaškovi pana ředitele.)
Jestli Makovský argumentuje popravou národní socialistky Horákové nebo trockistického komunisty Kalandry, tak by si měl uvědomit, že Horáková byla popravena za svoji činnost ve prospěch Velké Británie. Té Británie, která deset let před tím vodila Čecháčky za nos a přenechala za hubičku Československo v Mnichově Německu. Té Británie, která vykonávala mandátní správu v Palestině a stala se terčem sionistických Židů i jejich sympatizantů po celém světě.
Na čí straně vlastně byli čsl. komunisté? Generální tajemník KSČ Rudolf Slánský, za jehož faktické vlády byla Horáková odsouzena k trestu smrti, byl židovského původu, je to tak napsané v rozsudku, Jan Masaryk, který svým podpisem pod smlouvou s židovskou Haganou zákeřně zradil Brity, byl nežidovský sionista, Klement Gottwald český stalinista, který se po vzoru generalissima přidal k antisionistům poté, co roztržka o podobu budoucího státu Izrael rozdělila celé komunistické hnutí.
Popravený komunista a faktický vrah Milady Horákové, Rudolf Slánský, byl v roce 1968 rehabilitován, Klement Gottwald je dodnes veřejně haněn a z Masaryka ml. se udělala falešná modla jak ze Svatého Václava. To je jen malá ukázka kocourkovské schízy.
Pro Makovského je vhodné hodit všechny komunisty do jednoho pytle a vyhrožovat kriminálem, přestože mezi dnešními lidmi je sotva někdo, kdo by si pamatoval hrdelní tresty z padesátých let v Československu. Mají svých starostí dost a osud socialistky Horákové nebo komunisty Slánského je nezajímá. A o hrdelních trestech v USA se Makovský raději nezmiňuje vůbec.
Jen tak lze umlčet rostoucí nespokojené hlasy, které se na nedávnou historii nedívají tak slepě jednosměrně a otrocky jako on.
Na lid musí bejt zkrátka přísnost.

%d blogerům se to líbí: