Uštknutí bezzubého hada

Jak se dalo čekat, po tom, co černý sluha bílých bankéřů, Husejn Obama, podepsal schválení dalšího navýšení nesplatitelného amerického „státního“ dluhu, tak se daly věci do očekávaného pohybu. (Proč je veřejný „státní“ dluh nesplatitelný je snad jasné každému, kdo má ještě trochu rozumu v hlavě).
Shrňme pár skutečností: v Sýrii se Assad drží, v Libyi se NATO krysy žerou mezi sebou, v Turecku, Argentině, Indii, Japonsku se prohlubují potíže v obchodování s bezcennými papírky, chystají se referenda o rozdělení Británie a Španělska, v centrální Africe se neokolonialismus tvrdě utkává se sílícím čínským vlivem. Tak se hledají nové oběti, které by na sebe ochotně převzaly dluhy vytvořené tzv euroatlantickým světem. Írán byl upozaděn, v hledáčku bankovních iluminátů je nyní zadluženíschopná Ukrajina.
Snad nikoho nepřekvapuje, jak „demokratičtí politici“ jako je Schwarzenberg nebo Zaorálek najednou stojí na společné lodi Pravdy a Lásky s názvem Aurora a pochvalují si, jak tomu despotovi Janukovyčovi zakroutili krkem v podobě hrozby jakýchsi bezzubých sankcí. No, kdybych byl vykuk jako je Janukovyč, tak už bych měl svoje peníze dávno někde ulité a nečekal bych, než mi je maoista Barroso a oranžgutan Bohuš Sobotka ukradnou.
Východ Ukrajiny a Krym zatím čekají, kdo to v tom položidovském Kyjevě vlastně vyhraje. Zatímco EUrokrysí politikové si na Majdanu podávali dveře a vyřvávali svoje rudá hesla o ruském vměšování a vyměšování, tak ruský medvěd jednal tak, jak se dnes koná nejlíp, platil, respektive půjčoval. Má totíž co půjčovat, jsou to miliardy petrodolarů, kterých má společně s arabskými šejky a čínskými komunisty relativně dost. A tak je Ukrajině půjčuje. Na rozdíl od zdechající EU kobyly, která nalila do zkrachovalého Řecka a dalších chřadnoucích států stamiliardy Eur, Putinovi stačilo ani ne dvacet miliard dolarů úvěrů, aby z toho soudruhům v Bruselu vypadly všechny jedové zuby.
Co vlastně chtějí Ukrajině zakazovat, když sami mají hovno a všude samé dluhy? Vybombardovat bohatý a proruský Východ si netroufnou, podporovat materiálně pár desítek tisíc hlupáků, ochotných zdechnout za zájmy dvojitého agenta Klička, taky nemohou donekonečna a verbovat islámské fanatiky, kterým pomohli v Libyi a v Sýrii si zatím netroufnou kvůli vlivné katolické lize a také díky syrským vlastencům, kteří jim dávají přes držku okolo Aleppa a Homsu.
Škoda, že krysy Zaorálek nebo Sobotka neřeknou, jak dopadly sankce uvalené EUropatickými buzeranty na Bělorusko vedené prezidentem Lukašenkem. Tomu totiž jednoznačně prospěly. Bělorusko nemá dluhy, čile obchoduje s Pobaltím i s Ruskem a hlavně, Lukašenko otevřel zemi Číně. Vědí Lubošek a Bohuš, že největší vědeckotechnická a průmyslová zóna v Evropě, financovaná Čínou, se nachází na ploše osmi tisíc hektarů poblíž Minsku? A nešijí se tam kalhoty nebo boty, tvrdě se tam pracuje v oborech jako je raketová technika, letectví, kosmonautika, mikroelektronika atd. Už jsem to jednou napsal, bezzubé a neúčinné sankce proti Ukrajině pomou Rusku a především Číně, která by ráda pěstovala něco rostlinek pro svoje lidi na úrodné ukrajinské černozemi.
Janukovyč je v klidu, bordel, anarchie a pouliční kriminalita soukmenovců z Haliče a Severní Bukoviny mu zajistí, že vyhraje i předčasné volby. Kolik hlasů dostala zlodějská partaj TOP09 kolem Kalouska českými hlupáky? Také dost. Tak proč by to nemělo být na Ukrajině jinak? Janukovyč je šíbr jako Kalousek nebo Babiš, čeho by se bál, sbalí si svých pět švestek a odjede třeba na Krym.
A svinčík v Kyjevě přenechá těm, kteří ho vytvořili. Popřál bych Bohušům a spol, aby ho tam jeli uklidit, hezky v jejich barvách, v oranžových vestách a nápisem ZLODĚJI na zádech.

%d blogerům se to líbí: