To nedělali ani komunisti, kriple Štětino!

Senátor a soudruh Štětina potvrdil, že sviní byl a lidskou sviní zůstal. Jeho slovní doprovod při tzv. obhlídce Janukovyčova sídla, kterou podle jeho slov v podstatě prezident ukradl, připomínal doby z 50. let, cituji „lidé se chodí dívat na ty zlaté kohoutky, klece, na ty psí boudy se sprchama, na ty zlaté záchody… A ty babičky, které mají těch svých pár šupů, říkají, to jsme si nikdy nepředstavovaly. Je to taková lidová pouť, aby lidé konečně poznali, kdo byl jejich prezident.“
Přitom na ČT soudruh novinář Pazderka tvrdil, že dovnitř do rezidence nikoho revolucionáři nevpustili. To už nemá nic společného s nějakou žurnalistikou, to už jsou jen nenávistné sračky, které televize Nova a tzv. Česká televize produkují po vzoru svých ulhaných kolegů ze CNN.
Zábavné bylo zejména prohlášení soudružky revolucionářky, že tzv Janukovyčova rezidence bude bez náhrady znárodněna a stane se z ní asi nějaké sanatorium pro vyvolené. Tak, tak, lůza vilu znárodní, demokraté rozkradou a renovaci pak provede nějaká Rathovská firma z evropských fondů, i s cyklostezkou a informačními kiosky na každém kilometru.
Tak kde to jsme, bude se znárodňovat a pravičáci jako je EUroposlanec Zahradil tleskají?
Štětinu volili blbečkové, kterým tenhle hochštapler namluvil, že je antikomunista. Já mohu podotknout, že je komunistická svině a havlovský přizdisráč. Za takzvané hluboké totality ho bolševici v Sovětském Svazu pouštěli do oblastí, kam nesmělo 99,99 procenta obyvatel Sovětské Říše, což znamená, že byl prověřeným spolupracovníkem KGB.
Více krve, více demokracie, to je heslo Štětinů, Zaorálků a Schwarzenbergů, hrdinů naší zkurvené doby. Jim se prostě zamlouvá, když se sekají hlavy gilotinou, lynčuje se, upaluje se, věší se a upevňuje se tak ta demokratická svoboda pro jejich bezpracnou existenci. Ale běda, když pak někdo takříkajíc bez boje, jako Gottwaldovi hoši v Praze, získá moc bez jediného výstřelu a začne se mstít.
Gottwald nebo Hitler se k moci dostali demokraticky a ústavními prostředky, svobodnými volbami. To nemůže popřít ani jeden z těch kreténů, kteří budou tvrdit, že zabíjení příslušníků pořádkových sil je součástí nějakých asociačních dohod o přidružení Ukrajiny k budoucímu EU koncentráku.
Hitler a Gottwald jsou důsledky šílené politiky, jejíž cílem je udržet u moci podvodný systém tištění bezcenných papírků a propadu národních států do nevolnického vztahu k vyvoleným bankovním iluminátům.
Tohle chtějí Zaorálek nebo Zahradil, až se rozpadne struktura kolektivní bezpečnosti v Evropě a ukrajinští nacionalisté opět začnou za finanční krizi obviňovat Židy?
P.S. Janukovyč neodjel na Krym, jak jsem mylně předpokládal, ale do Charkova. Bordel a návrat k fungujícímu státu , který způsobila „proevropská“ řádící lůza ale zaplatí kdo? Lidé, kteří ho na východě Ukrajiny podporují nebo občané Kocourkova? Hádejte.
Tipuji, že Euro do léta bude za třicet.

%d blogerům se to líbí: