Zaorálku, ty chceš válku?

Podle očekávaní se trhnul Krym, jeho většinové ruskojazyčné obyvatelstvo dalo hlasitě najevo, že platit daně líným a nebezpečným sviním ze západu země už nikdy nechce.
Jenže soudruzi EUropati, dychtící po rozdmýchání občanské války a zatažení Ruska do vleklého a vyčerpávajícího konfliktu živeného bankovní sebrankou s muslimskými fanatiky, se krapet přepočítali.
Rusové mají ve světě velké sympatie, zejména v těch zemích, které okusily chlebíčka šíření západní proamerické „demokracie“ v podobě leteckých bomb s bílým fosforem a napalmem na vlastní kůži.
Vybalili to hezky na férovku a čekají, jak se strachem podělaní EUropati pod vedením promuslimského protiamerického černocha v zámoří zachovají. Vlastně ani nemusejí čekat, prolhaní hajzlíci se brzy odkopou a začnou žrát mezi sebou ve snaze svalit vinu z těžké prohry jeden na druhého.
Rusko dalo po vzoru USA jasně najevo, že si srát do své suverenity od válkychtivých eurosocialistů nenechá, klidně bude ochotné válčit i s pomocí jaderných zbraní, ruské hlavice doletí v pohodě do Prahy i do Londýna. Toho jsou si zbabělé generálské zrůdy v centrále NATO vědomy a teď horečně přemýšlejí, jak to zaonačit, aby válka mezi oběma zeměmi proběhla a oni by byli ti hodní.
Jenže se hraje jiná liga, to není selanka s bombardováním bezbranných civilních cílů v Srbsku kvůli vzniku muslimskémho narkostátu Kosovo, to je střet o budoucnost jednoho velikého národa, který pozoruje, že z židokřesťanského Západu nepřišlo za posledních sto let nikdy nic dobrého.
Nemá smysl vypisovat, kolika vojenských agresí se dopustily USA a jejich sluhové v NATO od pádu tzv. železné opony. Evropskou i českou politickou scénu ovládají síly zbabělců a přizdisráčů, kteří by klidně vychvalovali i vraha vlastní matky, kdyby za to dostali řádně zaplacený mandát.
Jednou reakci Ruska přirovnávají k osmašedesátému roku, pak zas k Hitlerovi, pak k Abcházii… Jsou to zoufalci, žijící v zajetí vlastních představ a kterým kromě lhaní a fantazírování vlastně nic nezbývá.
Bezzubá a bankrotující Evropská Unie planě vyhrožuje, blbeček Zaorálek, který si myslí, že útok zápalnou lahví na cikánskou rodinu je něco naprosto jiného než útok zápalnou lahví na uniformovaného policistu, ani nemůže domýšlet důsledky svých infantilních výhrůžek. Myslí si, že EURO za 30 Kč, drahý benzín, nafta, zemní plyn a předražená dostavba Temelína je něco normálního, prostě klasický přizdisráč dělající ramena, pokud se za někoho může schovat. Od rozpadu Rakousko Uherska je takovéto jednání dominantou nezávislé české zahraniční politiky.
Je smutné sledovat ty nenávistné komentáře k Rusům, kteří jsou nazýváni bolševiky, nacisty, esesáky atd. Že to vyřvávají zrovna příslušníci národa, kterému sovětští vojáci pomohli vyhnat tři miliony Němců z jejich domovů, to jim nijak nevadí, to se nepočítá! Schvalují jednání vlastní bolševikům a hrají si na velké demokraty.
Mezitím „nezávislí“ zpravodajové mluví v televizích o zahájení mobilizace ukrajinských záložníků. Nikde nejsou vidět ty desetitisíce mužů dychtících položit hrdinně svůj život za miliardáře Klička a jeho kámoše. Taky není divu, když neproběhla generální stávka, tak těžko proběhne něco jako celostátní mobilizace.
Těžko budou EUromajdanisté házet Molotovovy koktejly na odhodlané proruské a ruské vojáky, těžko. Ti už nebudou mít rozkaz k sebevražedné zdrženlivosti, ale na sílu budou mít rozkaz odpovědět ještě větší silou. A toho se zbabělci bojí.
Zaorálku do maskáčů, pak to budou tepláky.

%d blogerům se to líbí: