Medvěd nechce tancovat

Události z posledních pár dní ukázaly, na jakých pevných základech stojí Evropská Uhnie a jak zkázonosná je její „společná“ zahraniční politika. Někteří už volají po tom, aby Ukrajina vlastnila jaderné zbraně, jiní chtějí rozmístit jednotky NATO na hranice s Ruskem, jiní chtějí Ukrajinu jako rovnoprávného člena NATO. Psychopati, nic jiného. Rozumnější lidé poukazují na to, že by se zodpovědní činitelé měli smířit s realitou a přijmout ruské řešení jako jedno z nejmenších zel. Jenže to nejde. prvotním cílem Obamy bylo vyvolání občanské války na Krymu, přímo u nejcitlivějšího bodu Ruska s jeho černomořskou flotilou.
Naštěstí syrsko – kosovský scénář černému musulmanovi a jeho evropským poskokům nevyšel, takže se nadále za pomoci prolhaných sraček, třeba těch z České televize, bude vršit jedna lež za druhou.
Co ale mohou dělat, když se na Ukrajinu chce vrátit z Krymu jen nějakých deset procent ukrajinských vojáků, znechucených tím, co jim Jaceňuk provedl s těmi ministerskými kašpary z EU za sviňárnu. Tou sviňárnou se rozumí dohoda pučistů s Janukovyčem, kterou hajzlíci z EU garantovali a pak se z jejího porušení radovali jako malí smradi.
Vzpomínám na cedulku s nápisem „Putine mazej na místo“, kterou kdysi nosil ve Sněmovně PČR memocný stařec Schwarzenberg, ministr zahraničních věcí ČR, doufám, že si ji zase připne na klopu, až si vyrazí posilněn Viagrou, se svojí kurvičkou po boku, na nějaké promajdanovské shromáždění. Dnes se tento uslintaný nýmand může podělat vzteky, když pozoruje, jak ukrajinští (brzy NATO) vojáci předávají vojenské instalace bez jediného výstřelu Rusům. Havlovský dement prohrál a nechápe proč.
Teď se EUropati snaží namluvit veřejnosti, že Rus chce vpadnout přes jižní Ukrajinu do Podněstří a chudáček NATO mu v tom nezabrání. Začíná totiž další fáze veřejnoprávního lhaní, kterou bychom mohli nazvat přání otcem myšlenky. V té první fázi soudruh redaktor Karas s nadšením komentoval zápalné lahve házené na příslušníky Berkutu a pak žvanil o protiústavním referendu na Krymu. Nyní bude šířit psychózu strachu, která bude opravňovat tajné služby a represivní orgány k větší domácí buzeraci občanů. Každý nesouhlasný hlas proti Kličkovi bude vnímán jako hlas ruského agenta, každý nesouhlas s politikou soudruha Zaorálka bude považován za podporu nacismu a jiných hnutí. Žádným jiným než represívním způsobem se smradlavý EUrochlív nebude moci ukočírovat, o tom píšu pořád.
Rusové mají jednu nespornou výhodu, za desítky let jsou poučeni, že ze Západu přichází v jakýchsi vlnách smrt a zkáza. Včetně bolševiků a jejich pověstného vlaku s hrdlořezy cvičenými u Paříže a vedenými soudruhem Leninem. I s jeho zlatým pokladem, který mu s láskou zapůjčili západní bankéři přes konta ve Švýcarsku. A to Putin ví a rozhodl se nedat kůži medvěda lacino, ne nadarmo jeho popularita u ruské veřejnosti dosáhla maxima. EUropati prohru budou muset nějak vykompenzovat. K naší smůle, protože kdo jiný to tak asi zase odskáče?

%d blogerům se to líbí: