Černému Černé moře nepatří

Podle vzteklého řevu prohavlovských dementů se parádním kouskem Putin na Krymu trefil do černého. Jen pro připomenutí, proruská domobrana obsadila strategické body na Krymu jen několik hodin poté, co psychopati z EU na pokyn černocha z bílého domu dali svolení k zavraždění legálně zvoleného prezidenta Janukovyče neobolševickými pučisty z Majdanu.
Putinovým lidem bylo jasné, že nadešla chvíle, na kterou se připravovali a věděli, že jednou přijít musela. Syrská občanská válka a jednoznačná snaha EU a USA o zavraždění umírněného a prozápadního prezidenta Assada obamovskými muslimskými fanatiky, byl dostatečně pádný argument, aby viděli, co se na Ukrajině, potažmo na Krymu chystá.
Dnes už s odstupem času není pochyb o tom, že dohoda prezidenta Janukovyče s neobolševickými grázly Vitalijem Kličkem, Arsenijem Jaceňukem a Olehem Ťahnybokem, kterou garantovali ministři zahraničí EU Frank-Walter Steinmeier, Radoslaw Sikorski a ruský ombudsman Vladimir Lukin, znamenala další předěl v novodobé historii Ruska.
Copak by asi mohlo následovat, kdyby byl Janukovyč chycen a obviněn z organizování střelby do majdanovců? Popravčí četa, nic jiného, to samé už tři roky hrozí prezidentu Assadovi, když byl taktéž křivě obviněn z vydání rozkazu střílet do demonstrantů v Daraá. Teď se nelze divit, jak rázně a rychle Rusové zasáhli.
Stojí za to si povšimnout, kolik antiruských blbečků z Čechistánu falešně operuje s kartou Krymských Tatarů. Jak je prý Rusák vyhnal z jejich domoviny do Uzbekistánu a mohli se vrátit až někdy v šedesátých letech. No, pokládat Gruzínce Stalina a Žida Kaganoviče za Rusáky je dnes normální, to je jen významová chybička. Co ale nelze opomenout, je skutečnost, že ti zlí „Rusáci“ provedli Tatarům přesně to, co provedl Čech Beneš Sudetským Němcům. S tím rozdílem, že těm byl návrat do jejich domovů zapovězen navždycky, zatímco Tatarům bylo dovoleno se vrátit. Hromadně vysídlit Tatary za jejich kolaboraci s nacisty bylo evidentně špatné, zatímco vysídlit za totéž Sudetské Němce byl státotvorný počin. (Beneš se zasloužil o stát). Nafoukaní Čecháčkové se vysmívají prezidentu Janukovyčovi za to, že se ukrývá v Rusku a vyzývá Ukrajince, aby vzali rozum do hrsti a zvolili si sami, co je pro ně přijatelnější. Opět je tu paralela s Benešem, ten podle platné československé ústavy abdikoval a po příletu do Londýna na to nějak zapomněl a samozval se znovu do role čsl. prezidenta a i do té směšné Moskvy byl ochoten zaletět pro trochu té bratrské pomoci proti Němcům.
Rusům je dávno známo, že na straně obamovských rebelů v Sýrii bojují nejen Čečenci a Dágestánci, ale i Čerkesové, Balkaři a samozřejmě i Krymští Tataři. Jakmile začal v Kyjevě hon na Janukovyče, tak věděli, že dojde k invazi zfanatizovaných tatarských muslimů na Krym z Turecka, aby vyvolali nepokoje jako v Kyjevě a s pomocí majdanovských zločinců způsobili krvavou lázeň. Naštěstí to Obamovi nevyšlo. Rychlost, s jakou Rusové obsadili Krym a odzbrojili Ukrajince, byla naprosto famózní. Svědčí to o tom, že byli včas připravení a půjdou tvrdě za svým. Na rozdíl od zbabělců z EU a NATO.
Za normálních okolností by Rusové za pokus o vyvolání občanské války Ukrajinu už dávno vojensky napadli, jenže Putin není takový válkychtivý primitiv jako Bush nebo Clinton. Nechá bankrotující Ukrajinu napospas Západu a počká si. Hospodářská krize zapříčiněná drastickými ekonomickými opatřeními způsobí prohru majdanistů ve volbách. Možné ovšem je, že se svobodných voleb Ukrajina nedočká, poněvadž zemi ovládne vítězná fašistická klika, vzešlá z potyček mezi bandity.
Dnes agent Kličko oznámil, že se „vzdal“ prezidentské kandidatury a podporuje slizského oligarchu a miliardáře Porošenka, zlatý Janukovyč !

%d blogerům se to líbí: