Spolupachatel pláče

To bylo dojemné, jak se v přenosu televize Al Džazíra Christopher Gunness efektně rozplakal nad osudem dětí v Gaze zabíjených izraelskými raketami. Komu tím ale pomohl, těm mrtvým dětem sotva. A to ještě bulil v televizi, která jako součást americko – židovské propagandy dlouhodobě přispívá k šíření chaosu v blízkovýchodní oblasti a pomáhá krýt válečné zločiny izraelského vazala, USA a jejich evropských poskoků.
Navíc Gunnes pracuje pro Organizaci spojených národů, ta je pevně v rukou USA, které si přízeň jednotlivých zemí kupují podle přání AIPACu nebo je rovnou sprostě vydírají.
Izraelské bombardování Gazy ukázalo v plné nahotě, komu europeističtí Zaorálkové slouží a jsou schopni lézt do prdele. Vzpomínám si na dobu, kdy Zaorálek brojil proti sionistickému vyvražďování Palestinců a kdy se zdálo, že mu zůstaly v záplavě čecháčkovské proizraelské propagandy nějaké zbytky zdravého rozumu. Dnes? Kdy jako ministr zahraničí členské země Uhnije má možnost vyjádřit stanovisko odsuzující válečné zločiny sionistického Žida, tak hloupě hlasuje proti Rusku, které doposud nemá na svědomí ani jedno zabité dítě na Ukrajině a které marně upozorňuje, že tlak vyvolá nutně protitlak.
Doufám, že už takovou myšlenkově ubohou lůzu, jako je ČSSD, nikdo v příštích volbách volit nebude. Jenže je vůbec v Kocourkově síla, která by na sebe vzala tu obrovskou odpovědnost a bez obalu označila Izrael jako zločinecký stát, který vede genocidu proti Palestincům a donekonečna se na svoji obranu ohání holokaustem, 6 miliony zplynovaných Židů, jejichž hromadná oběť byla vyvolenými finančními rabíny naplánovaná už v roce 1919?
Kocourkovské noviny jsou plné vyjádření Žida, který se hájí bojem proti terorismu „přiměřenou sebeobranou“. Jakému terorismu, když v Gaze trpí Palestinci hůř na Židé v terezínském ghettu? Není se co divit, že v Evropě vzrůstá antisemitismus, ale sionistům je to u prdele. I kdyby zítra začaly hořet všechny synagogy v Evropě, tak budou dál bombardovat, protože peněz budou dostávat z USA dost. Jediné, co je může zastavit, bude finanční krize.
Zběsilost, s jakou řádí v Gaze signalizuje, že krize přijde brzy.

%d blogerům se to líbí: