Spadl jim dron

Ukrajinská armáda dnes vypustila opět další lež, které se ihned prolhané kocourkovské presstitutky chytily jako příslovečné mouchy lejna. Prý jim domobranci sestřelili dalším BUKem dron.
A brzy nastane absolutní vítězství kárné operace. Pravil ministr obrany Heletej. Snad se do švestek dočká.
Majdanovci tedy podle svých slov vyhrávají na celé čáře a najednou Obama volá Putinovi! Asi aby mu sdělil radostnou novinu, že krachující USA budou vyzbrojovat zbankrotovanou Ukrajinu zbraněmi a instruktory k dovršení konečného vítězství Pravdy a Lásky na Ukrajině. A asi aby se domobranci vzdali a nechali se dobrovolně vykastrovat. To se musel Voloďa třást strachy. Jak té černé opici někteří pořád navzdory celosvětové realitě věří. Západní diplomaté, včetně našich, utíkají s kalhotami posranými strachem z Libye, ze státu, kde „vybudovali“ NATOdemokracii a přivezli tam svobodu. Totéž se stane brzy s Afghánistánem, o zničeném a dnes fakticky rozděleném Iráku se nemusím ani zmiňovat. Ale naše pravdoláskařská elita bude pořád žvanit o zlém Putinu a hodných banderovských Ukrajincích.
Před několika lety se tito lidé vysmívali zprávám, že kosovská drogová mafie, miláček všech Havlistů, odebírala zajatým Srbům orgány. Dnes si prolhaná pakáž usmyslela, že se takovými prkotinami nebude zabývat a raději se bude trefovat do Putina za to, že v roce 1968 vojska Varšavského paktu pod velením Ukrajince Brežněva vlítla do komunistického Československa. Prostě klasický výplach mozků, který by takhle nezvládli ani komunisti.
Jen budu zvědav, jak se zachová židovská komunita, která vděčí Rusům za osvobození před konečným řešením židovské otázky, namátkou bych jmenoval kyjevského Žida Fištejna. I když kdo ví, tihle výtečníci by klidně popřeli i holokaust, kdyby za to dostali pořádně zaplaceno.
Ale zpět k té dnešní lži. Ten dron byl starý sovětský typ Tupolev Tu-143 a na videu je jasně patrné, že se ho 70 kilogramová bojová protiletadlová hlavice BUKu ani nedotkla, buď Ukrajincům spadl nebo mu došlo palivo, protože na poli nejsou žádné stopy po požáru.
Proč ti „vítězící“ Ukrajinci pořád lžou?
http://rt.com/news/177472-ukraine-soviet-drone-down/

%d blogerům se to líbí: