Virtuální smyčky

Ukrajinské síly se připravují na závěrečnou fázi osvobození Doněcku, hlásí dnes kocourkovské sračkomety, tak, jak jim to Ukrajinci z tajné služby SBU předepíší na fejsbůku. Minulý týden Česká televize, špička mezi sedmilháři, prostřednictvím hvězdy Josefa Pazderky hlásila, že „smyčka kolem rebelů se stahuje, vojáci jsou prý poblíž centra Doněcku“, na Novinkách velitel praporu Azov ohlašoval, že bojovníci začali město „čistit od teroristů“ atd atd.
Kdo sleduje vývoj občanské války v Sýrii, tak ví, jak vypadají městské čtvrti, které syrská armáda vyčistila od skutečných teroristů, tedy takových, kteří s podporou černé muslimské opice vraždí náboženské jinověrce a usilují vytvářet jakési ropné chalifáty, kde jim islám umožňuje dosahovat vysokých zisků. Pokud by mělo skutečně dojít k dobytí Doněcka a Luhanska, pak by to bylo za cenu naprosté destrukce těchto měst s tisícovými ztrátami na životech bojovníků obou stran a civilistů k tomu.
V Sýrii uplatňují teroristé v boji taktiku, kdy vlastně malá bojová skupinka je schopna zničit tankové družstvo. Stačí k tomu ostřelovač s dostatečně průbojnou municí a pár dobrých střelců s RPGéčky. Také techniky s nástražnými výbušnými systémy jsou dostatečně propracované, aby se daly ničit středně těžké tanky a obrněná vozidla nepřítele. Totéž umí i domobranci, dokonce lépe než syrští teroristé.
Takže žádná drtivá ofenzíva se samozřejmě konat nebude, bude se letecky bombardovat a ostřelovat z houfnic, děl a raketometů. A to vše za potlesku EU a NATO. A aby se dílo lépe dařilo, bude se donekonečna opakovat, že na hranicích s Ukrajinou stojí Rus a chystá se přepadnout nebohou „demokratickou“ Ukrajinu v čele se soudruhem Porošenkem, který vše myslí tak nějak upřímně. Jednoho dne se pak oznámí, že Rus na tu Ukrajinu skutečně vtrhnul, i když k ničemu takovému samozřejmě nedojde. Ale zglajchšaltovaná a Židy řízená „Česká televize“ to bude opakovat tak dlouho, až tomu zblbí občané budou schopni uvěřit.
Co na tom, že Rusové minulý týden zachránili krky ukrajinským zbabělcům, kteří ve strachu před opolčenci pláchli přes hranici, protože věděli, že spoustu z nich by čekal trest smrti za zvěrstva, která páchají na civilech. Rusové jim poskytli azyl, jídlo i zdravotní péči, dokonce těm, kteří se chtěli znovu vrátit domů, to skutečně umožnili.
A místo toho se jim z řad ulhaných eurosoudruhů dostalo zase jen nadávek.
A co se týká údajně sestřeleného malajského letadla, tak zatím se nepotvrdilo ani jedno obvinění na Putinovu hlavu, a že jich tedy bylo. Nejpravděpodobnější verze je, že bylo sestřeleno ukrajinským letounem Su – 25, specielně upraveným izraelskou firmou Elbit.
Voloďa se konečně rozhoupal a kopl EUrosajuz do rozkroku, zrušil dovozy některých potravin, protože ví, jak je silně subvencovaná zemědělská produkce v Evropě pokřivená. Takže se dočkáme chaosu v Řecku a obrovských potíží proradných Poláků, kteří si hrají na „Přátele Ukrajiny“
V Maďarsku se již ve vládní straně Jobbik ozývají silné hlasy, odsuzující nové odvody starších mužů do armády z oblastí s tradičním maďarsky mluvícím obyvatelstvem na Ukrajině a tlačí vládu do toho, aby zasáhla. Něco obdobného se děje v Rumunsku, z toho je jasně patrné, že Ukrajina v dnešních hranicích je do budoucna neudržitelná.
Tak se můžeme těšit na to, až se smyčka utáhne, ale kolem krku Porošenka, Jaceňuka a Kolomejského, to jsou skuteční nepřátelé Ukrajiny.

%d blogerům se to líbí: