Špička českých sraček

Poslanec Kučera za TOP09 žvanil o svém dědovi, který byl prý umučen v Osvětimi za to, že pomáhal partyzánům. To aby nám dokázal, že je nadčlověk a jaké má v rodokmenu hrdiny. Nic by na tom nebylo divného, jenže novodobí připosraní soudruzi jako je on, začínají kocourkovským měnit dějepis.
Tento debil kvičí cosi o svobodě a českých paštikách, za které ji chceme vyměnit. No hlavně, že ví, kdo ho platí.
Takovou míru řiťolezectví k cizí mocnosti nepředváděli ani ti neblbější komunisti v dobách normalizace. Jestli Kučera zdědil geny po dědkovi, tak bych si tipnul, že v Osvětimi neseděl za pomoc partyzánům, ale za obyčejné zlodějiny, jichž se takzvaní partyzáni dopouštěli na civilistech, moje rodina jejich řádění zažila na vlastní kůži.
Debílek zapomněl sdělit, že to byli ruskojazyčně hovořící sovětští vojáci, kteří Osvětim v únoru 1945 osvobodili. Dále se zapomněl zmínit o tom, že i ti němečtí ovčáci na strážních stanovištích poslouchali německé dozorce a že to byly německé okupační úřady, které jeho dědka do Osvětimi poslaly. Takže místo toho, aby držel hubu, tak začíná opět ono klasické čecháčkovské lhaní a otvírání si prolhané tlamy na někoho, kdo ukázal, že se takových zbabělých sraček nebojí.
Prý se máme přimknout k Západu, to je sranda! Soudruh začal historizovat a zapomněl oznámit, že ten slavný Západ poslal Československo do prdele minimálně třikrát, v roce 1938, v roce 1948 a konečně v roce 1968. A prý bojuje za české národní zájmy.
Pročpak tedy soudruh Kučera nebojuje za české národní zájmy prostě tak, že by místo přiblblé a vylhané kritiky Ruska zkritizoval Evropskou Uhniji za její nalévání peněz do bezedné žumpy jako je Řecko? Proč se snaží do Uhnije zatáhnout zbídačenou a hospodářsky zcela zničenou Ukrajinu? To samozřejmě nevysvětlí, protože se bude chtít podílet na nějakém drobtu, který po jejím roztrhání pro něj spadne pod stůl.
Jak se dalo tušit, pro tyhle kriply je Ukrajina poslední spása, pokud ji ztratí, nebudou moci už kde krást. Pokus zatáhnout Rusko do války se jim nezdařil, s obsazením strategického námořního Krymu je Putin předběhl a ani se jim nepodařilo rozmrdat celou Ukrajinu jako bývalou Jugoslávii, protože se jim do cesty postavilo to, čeho se taková lidská sračka Kučera bojí nejvíc: vlastenectví. Ano obyčejné vlastenectví ruskojazyčného obyvatelstva ukázalo, že i proti mnohonásobné přesile a vojenské brutalitě se dá úspěšně bojovat, pokud je za co. Soudruh Kučera by se posral strachy, kdyby měl jít v čele bojujících jednotek proti obyčejným chlapům a chlapcům odhodlaných položit život za svoji vlast. Jak vidno, mají ho i všichni lidé jeho ražení.
Co bude dělat, až Opice přestane Porošenka podporovat jako to kdysi udělal Bush Saddámovi? Co nám začne vykládat za dějepis, až budou Jaceňuk a sionističtí Židé stát před mezinárodním tribunálem za sestřelení malajsijského letadla? Vlastně nic, bude lhát dál, Kocourkovským je to jedno.

%d blogerům se to líbí: