Staří a blbí

A máme tu další kolo havlo – kocourkovského divadla. Vrcholní milovníci cizáckých řití, senátoři z KDU-ČSL a Starostové, maskující se žvásty o jakési svobodě, se opět snaží zvrátit výsledek přímé volby prezidenta. Té přímé volby, kterou nenávidí a které se zároveň bojí jako upíři světla.
Prezident podle nich prý rozděluje společnost. O Číně mluví jinak a s respektem, v Kazachstánu zase rusky(co na tom, že ruština je v této zemi úřední jazyk), má na zinscenované dění na Ukrajině jiný názor, než ten, který neúspěšně šíří ulhaní probruselští zmrdi a ještě k tomu navíc prý mluví sprostě jako dlaždič. Sluhové krachujícího Bruselstánu melou čím dál tím větší nesmysly a lži, nic jiného od nich nelze čekat, protože se začínají projevovat zřetelné rozpory mezi jejich slovy a skutečnou realitou.
Roste hospodářská dominance a tím i vliv nejlidnatější země světa. Navzdory prognózám samolibých ekonomů, kteří před několika lety předpovídali hospodářský úpadek Říše Středu. Ruku v ruce s tímto vývojem roste i vojenská síla Ruska, o kterém si Čecháčkové myslí, že je to opilecký stát prolezlý byzantinskou korupcí. Jak se ti blbci mýlí! Ale nelze je litovat, Čecháčkové jsou tímto po světě proslulí a svůj neblahý osud si zaslouží právem.
Nikomu ze senátorů nevadí, že na sobě nosí luxusní hadry s visačkou Made in China, nikomu z nich nevadí, že jejich počítače, noutbůky, tablety a mobilní telefony, stejně tak jako díly automobilů, televizory a domácí spotřebiče jsou vyrobeny v lidové Číně, ani jim nevadí, že létají letadly sestavenými z komponentů vyrobených v lidové Číně a dokonce jim nevadí, že i některé komponenty vyspělých zbraňových systémů v armádách NATO pocházejí z komunistické Číny. Proč? Protože bez komunistické Číny a jejího levného lidského potenciálu by současný lichvářsko – iluminátský kapitalismus už dávno zkrachoval. Vlastně on už de facto zkrachoval, ale není to tak patrné, protože tisknout nekryté peníze a jejich prostřednictvím zadlužovat ožebračené národní státy za pomoci šíření potrhlých neoliberálních teorií tento krach rozmazalo do jakési permanentní předsmrtné agónie. Jsou to čínští komunisté, kteří nakupují americké vládní dluhopisy a půjčují tak Opici na předem prohranou válku.
Na příkladu mrtvé Ukrajiny lze zřetelně vidět, že současný tzv. kapitalismus skončil. Státní dluhy členských států Uhnie a NATO(ve skutečnosti víme, že žádnými dluhy vlastně nejsou) dosáhly astronomických výšek a jsou už i papírově nesplatitelné.
Právní systémy těchto zemí, vybudované za pomoci intelektuálních gigantů jako jsou Marek Benda, Lubomír Zaorálek nebo Zdeněk Škromach, sloužily jen k upevnění moci bankovních iluminátů, to je jisté. Jenže už není kde a hlavně z čeho brát a krást. Rusko se nenechá zatáhnout do pasti války, kterou potřebuje Opice, to je zřejmé. Rusko ustojí i hospodářský pokles a krizi, což se ale o některých evropských státech řeckého typu říct nedá. (už živě vidím, jak si francouzský sedlák nebo řecký důchodce s úsměvem utahují opasky)
Neoblblá část světa užasle obdivuje Putina, s jakým klidem odráží stále vzteklejší výpady antiruských štvavých zbabělců. Tváří v tvář realitě prohrané války v Afghánistánu, Iráku a Sýrii si i mnoho lidí v Evropě začíná uvědomovat, jakou špinavou hru s nimi hrají politici a média. Začínají mít hrůzu z uměle šířené nenávisti, kterou třeba tak ráda ukazuje tzv. Česká televize na příkladu Adolfa Hitlera.
Naštěstí i mezi evropskými politiky je dost těch, kteří v současném dění vidí snahu rozpoutat Vietnam War II. v Evropě na hranicích Ruska. Nenávistné protimaďarské skřeky senátora Mc Caina naštěstí nezůstaly bez odezvy a ukázaly, že i pro některé maďarské politiky je jejich země posvátná natolik, že se nebojí vzepřít arogantnímu blbovi, hrajícího si na válečného hrdinu.
Je na čase opustit loď. Ne jako krysy, ale jako rozumní pasažéři, kteří nevěří kapitánovi potápějící se lodi.

%d blogerům se to líbí: