Ukroušovi jeho šrotu

Poslouchám projev psychopata, zlodějského oligarchy a válečného zločince Porošenka, pak propagandistické výblitky pečlivě vybraných a soudružsky prověřených komentátorů z „České televize“, a z jejich lhaní a nucené protiruské nenávistné rétoriky mám pocit, že tzv. ukrajinská revoluce začíná konečně požírat vlastní děti.
Prolhaný hajzl Porošenko, který se Rusům měsíce vysmíval v jejich marné snaze o mírové urovnání, když ukrašistické bandy plnily jeho rozkazy a z těžkých zbraní střílely do vlastních lidí, najednou v televizi brečí, že dostal přes tu svou Vondrovsky křivou hubu a žadoní, aby situaci zachránily modré přilby z OSN.
Jo, tehdy mu bylo hej, když vražedná soldateska drtila slabě vyzbrojené opolčence, Opice do toho přihazovala „důkazy“o účasti Rusů na sestřelení malajského letounu a vůl Hollande s krávou Merkelovou snili svůj vlhký sen o vykradené Ukrajině, kterou chtěli „zachránit“ jako Řecko.
Porošenko vyhlásí válečný stav a stanné právo. To je jisté, protože po zbabělém útěku ukroušů od Debalceva mu reálně hrozí šibenice. Jeho chvástávé žvanění o skvělých a statečných vojácích, kteří spořádaně ustoupili a zachránili tak plnění minských dohod, je v příkrém rozporu s faktem, že tito vojácí neustoupili na jeho rozkaz, ale že prachsprostě utekli a nechali zraněné spolubojovníky jejich osudu. Toto spolu se stovkami mrtvol a faktem, že v kotli ještě zůstaly další stovky beznadějně obklíčených vojáků, z něj dělá vlastizrádce, který se vyhlášením stanného práva nechce bránit před opolčenci, ale před vlastními spolupachateli.
Marně mohou europati kvičet o ruské vině, když se utápí ve vlastních výkalech lží a pokrytectví, protože Putinovi a jeho zanedbatelně zadluženému Rusku nesahají ani po paty. Předstírají, že zachránili Řecko, které už reálně dávno zkrachovalo a vztekle ječí, když jim Putin s klidem sděluje, že obyčejné Rusy budou jejich nesmyslné sankce sice bolet, ale že z nich umírat hlady nikdo nebude.
Nobelovsky mírová Opice už ani nechce do Evropy přiletět, ale pitomci dál poslouchají její vřeštění za Atlantikem v rozkazovacím tónu, aniž by vypozorovali, že je to vede spolehlivě do záhuby. Což je vlastně svým způsobem dobře.
Dojde k tomu, že se na Ukrajinu pošlou další zbraně a munice. Ne už tak sofistikovaně, jako to bylo v případě rozkradeného muničáku ve Vrběticích, ale s požehnáním ovčanů, kteří prolhanou bruselistánskou bandu zvolili.
Jenže to má několik háčků. Pokud by USáci chtěli vyzbrojit ukrajince špičkovou vojenskou technikou, pak by udělali líp, kdyby ji Rusům prodali rovnou, protože zkorumpovaní Ukrovští generálové je okamžitě přeprodají jinam. A za druhé, sebelíp vyzbrojený voják nebude bojovat s protivníkem, který se nebojí za vlast zemřít. To už jsem kdysi psal a platí to asi pořád.
Takže se země NATO zbaví vojenského šrotu a prošlé munice tím, že ji pošlou Porošenkovi, popřípadě jeho následníkovi a válka poběží dál. Opice si to tak přeje.

%d blogerům se to líbí: