Samé náhody

Sotva se trochu mediálně utlumil povyk kolem zbankrotovaného Řecka, jež už jen přeposílá půjčená eura do cizíh bank a v jehož následku „premiér“ Cypras přiznal, že Řecku nevládne on, nýbrž nikým nevolená lichvářská Trojka, tak se začaly dít celkem očekávané věci.
Najednou se úplně náhodou našel kousek z údajného vraku malajsijského Boeingu 777 letu MH 370, který se záhadně ztratil loni v březnu. Zrovna v dny, kdy Rusko v Radě bezpečnosti očekávaně vetovalo provokativní rezoluci ohledně sestřelení dalšího malajsijského letounu MH 017 nad Donbasem téhož roku v červenci. A to uschnul inkoust na dohodě velmocí s Iránem.
Vsadil bych se, že už se žádný jiný díl „záhadně ztraceného stroje“ letu MH 370 nenajde, protože šlo jen o to, vzbudit v lidech myšlenku, že ono letadlo se „ztratilo“ a spadlo do oceánu vinou nějaké záhady a že se stejným strojem sestřeleným nad Ukrajinou to nemá vůbec, ale vůbec nic společného.
Je jasné, že Rusové ví, kdo stojí za zničením obou malajsijskýh dopravních letounů. A proto se rozhodli vetovat návrh v RB OSN.
Rusko je přeci „vinno“ už od samého počátku. Vzpomeňme, kdy se na Majdanu promenádovali eurobolševici jako soudruh Barroso a vyřvávali svoje protiputinovská a protiruská hesla, už tehdy bylo podle nich Rusko agresor vměšující se do Ukrajiny toužící se připojit do EUroRáje..
Když pak ukrajinská lůza upálila proruské sympatizanty v Oděse, tak ještě měli tu drzost vykřikovat, že si to po právu zasloužili sami. Pak následovala tragédie letu MH 017. Pamatuji si moc dobře, jak tenkrát Opice a její nohsledi vřeštěli, že za to může zase Putin.
Rusům je naprosto jasné, že v tribunále, ve kterém by neměli právo veta, by byli okamžitě bez důkazů označení jako strůjcové atentátu a jako s takovými by se s nimi zacházelo. (Dá jim snad Opice záruky, že by se dal dohromady obdobný tribunál, který by soudil ukrajinskou vládu za to, že její armáda sestřelila ruský civilní TU 154 Air Siberia plný Židů nad Černým mořem v roce 2004? Samozřejmě že nedá. Takže proč by se měli vystavovat nátlaku eurobolševiků, kteří potřebují sebemenší záminku k tomu, aby ve snaze odvrátit rozpad EUrosojuzu, nevytvořili mezi normálními, realisticky uvažujícími Evropany a Ruskem, železnou oponu?
Tribunál by disponoval pravomocemi nechat zatýkat na Ukrajině každého, na koho by eurobolševici ukázali prstem. K tomuto důvodu by se na východ Ukrajiny s největší pravděpodobností přesunul mezinárodní vojenský kontingent, umožňující fašistickým bojůvkám páchat zvěrstva na civilních obyvatelích dle libosti a pak by z nich vinil „proruské separatisty a samozřejmě Putina. Rusové si až moc dobře pamatují, jakou krvavou roli sehrál nizozemský kontingent ve vzájemném masakrování v Srebrenici.
Skomírajícímu Západu v současné podobě se už nikdy nedá věřit. Inu, zdechající kobyla nejvíc kope. Sankce nezabraly a ani nezaberou, protože jen idioti nebo kníže Spací pytel si mohou myslet, že díky nim Putin ztratí svých rekordních 90 procent popularity.
Jen česká novinářská žumpa a přiblblí obdivovatelé věčně ožralého skřeta Havla si namlouvají, že se bude žít lépe v jejich „společném evropském domě“.

%d blogerům se to líbí: