Týden jako rok

Tak se konečně strejda Putin rozhodl nakopat Opici prdel a začal jednat. Měl svoje důvody. Assadova vlastenecká syrská armáda měla sice navrch, o tom jsem už tuším kdysi psal, jenže Opice začala protisyrskou sebranku zcela nepokrytě podporovat ze vzduchu tzv. „útoky proti terorismu“ a v podstatě tak oslabené syrské letectvo vyřadila ze hry. Tím se Assadovy vyhlídky na pozemní vítězství odsunuly do nenávratna a země by pomalu krvácela ve vleklé občanské válce. Situace spěla v podstatě do stejné koncovky jako v Libyi a tomu se Rusové snažili zabránit stůj co stůj.

Jakmile si jejich rozvědka udělali jasno v tom, kdo zničující lidskou lavinu do Německa financuje, jak viděli turecké letectvo masakrovat Kurdy ve snaze vytvořit cestu protiruským fanatikům přes Turecko opět na kavkaz, tak zakročili.
Vlastně by Rusové staré Merklové měli poděkovat, že pro letouny a rakety vyčistila sever Sýrie od civilistů a snížila tak možnosti ztrát na minimum. Ale naštěstí to nebudou mít zapotřebí, tahle vychcánkovská pseudoněmka za svůj postoj obdrží Nobelovu cenu míru jako kdysi Opice.
Žasnu nad odvahou, se kterou se Rusové rozhodli čelit US Air Force, jejíž bojoví piloti se považují za nejlepší na světě. Po pravdě se přiznám, že kdyby v RB OSN došlo opět k pokusu o odhlasování bezletové zóny a nad severem Sýrie by už operovaly americké letouny, tak jsem byl přesvědčen, že by Rusové do přímého leteckého střetu nikdy nešli. No, naštěstí se tak nestalo, věděli, co se na ně zase chystá, byli opět rychlejší, mají dobrá a osvědčená letadla, odvahu a k tomu vědí, že USAF jsou jen banda zbabělců, sice dobře vycvičených, ale přesto zbabělců, navyklých ničit civilní objekty jako jsou nemocnice, školy, školky, továrny na léky, televizní studia, elektrárny atd.
Navíc budou operovat nad Sýrií bez zbytečného a omezujícího mandátu OSN, věrného sluhy amerických jestřábů a pomohou Assadovi vyhrát válku a vyhnat opičáckou teroristickou sebranku ze země, o tom jsem na rozdíl od kocourkovských pseudoodborníků všeho druhu bytostně přesvědčen.
Dokonce si myslím, že v říjnu roku 2015 začala nová a lepší dějinná etapa těžce zkoušeného regionu.
Včera byl Putin požádán o zásah proti USISu v Iráku, což je šance, která se mu naskytne jednou za život. Sice asi zdvořile odmítne, ale i tak bude znamenat porážka USISu obrovskou změnu.
Kdo by si byl kdy představil, že by zrovna Rusové stáli u obnovy zašlé slávy dávných civilizací od Levanty přes Mezopotámii k Persii a měli pod palcem tamější těžbu ropy a zemního plynu.
Čeká nás doba ještě většího očerńování Ruska, lhaní a podvodů ze strany vzteklé Opice a jejích poslušných ratlíků, to je jisté. ale nic to nezmění na tom, že vítěz už je daný, protože pravda je na jeho straně. Za týden toho zvládl mnohem víc, než lháři za jeden rok.

%d blogerům se to líbí: