Tajemná vojna s Turkem

Dalo by se napsat, že vojna s Turkem je na spadnutí. Ostatně, dala se čekat, ale bude probíhat jinak a smát se také bude někdo jiný. Turek to zaručeně nebude a vítači zrádcovských a zbabělých přivandrovalců, majících kocourkovskou radost z každého mrtvého Rusa, už vůbec ne.

Osmanský kriplík, silně znervózněn těžkými územními a ještě většími finančními ztrátami, které utrpěl poté, co mu ruské letouny rozstřílely tisícovku cisteren pašujících do říše prostřednictvím Opičáckého státu USIL naftu, byl donucen odhodit masku nevinnosti.
Není divu, Putin Turka na jeho domácí půdě při příležitosti summitu G20 potupně označil za podporovatele terorismu, a to se přece panu domácímu nedělá.
Rusko útoky proti jeho národní svébytnosti zvládá s bravurou, což Eurobolševické multikulti psychopaty a olizovače černého konečníku přivádí k šílené zuřivosti.
Předloni tahle pakáž kvičela, že Ukrajina bude svobodná a bohatá, zbavena ruského vlivu. Dnes? Zbankrotovaná země, které hrozí hladomor a nová občanská válka mezi majdanovci. Tam ji dovedli Eurobolševici, aniž by se Rusko nějak znatelně vysílilo. Nepomohlo ani sestřelení malajsijského letounu, ani neustálé provokace ukrašistů, k nimž se přidali islamističtí Tataři bombovými útoky na ukrajinskou elektrickou rozvodnou síť.
Soudruzi z NATO najednou dostali strach z ruské odvety, která jako vždy bude asymetrická. Norské pako Stoltenberg i jeho český podržtaška Šedivý najednou vyzývají ke klidu a vymlouvají se na to, že jim Rusové „nebrali telefony“.
Bohužel do této dnešní situace je dostal zákeřný Turek, kterému nejde pod vousy účast Francouzů v náletech proti Opičáckému státu. Dokud totiž útočili Rusové, tak Opice mohla vřeštět svoje lži jak chtěla a všichni jí to baštili. Ale teď nastal zvrat: pokud Francouzi, tentokrát už napodruhé budou muset pod ruským bedlivým dohledem doopravdy bombardovat USIL, tak to bude znamenat potíže, protože účast Francie v konfliktu znamená konec Turkových ambicí na zvětšení Osmanské říše.
Paradoxně Rusové doplatili na to, že se ve vzduchu nad Sýrií ocitli jako spojenci žabožroutů.
Moje domněnka je, že súčko bylo sestřeleno díky jisté lehkovážnosti, vyplývající z vědomí skutečnosti, že s Opičáckým státem bojují Rusové po boku s Francouzi. Možná na přání žabožroutů museli vypnout radarové rušičky a udělali tak ze svých postarších bombardérů lehce sestřelitelné kachny, kdo ví.
Každopádně Putin zase na domácí půdě získal další body v ringu s Opicí, která rozdává už jen rány pod pás. Naposledy dnes večer, když Hollandovi oznámila, že její dítko – Islámský stát(USIL), musí být zničeno.
Uhnie i NATO v Sýrii prohráli, stejně jako na Ukrajině. Jeden sestřelený letoun sotva zastaví rozjetou ruskou sbornou, sestřelená USAcká F 117 ka také neukončila bombardování Srbska.
Rusové jako vždy budou zdvořilí a důslední. Mají v rukou všechny surovinové a potravinové trumfy, díky nimž je Turecko hospodářsky tam kde je. Pokud dojde k dalšímu incidentu, tak Putin zavře kohoutky a Eurobolševici se půjdou klouzat, protože další tzv. Arabské jaro v tradičním tureckém podání by už nebyli díky Německu schopni ukočírovat.
Blíží se totiž ještě dny, kdy se bude v Uhnii lámat britský chleba a naíc věřitelé budou muset vzít na vědomí, že Řecko ze svých dluhů nesplatí ani jednu eurodrachmu.

%d blogerům se to líbí: