Ruská ruleta

Rok 2016 začal stylově: propadem na světových burzách, který prý způsobila chřadnoucí komunistická ekonomika Číny. Jako vždy za dnešní světový bordel může buď Číňan, Rus nebo Kim. Hodný a pracovitý Západ přece nikdy nikomu nic neukradl a nikdy nikoho nepřepadl, takže se musí na tyto individua po právu zlobit. Jeho spořádaný ovčan – volič pořád nedokáže pochopit, proč přistěhovalecké kobylky zatím „jen“ osahávají bílé ženy a pálí jeho auta jak vánoční stromky.
Rusové nad Sýrií předvádějí klasiku, která by se měla vyučovat na vojenských akademiích NATO. Drtí islámské pobratimy individua z Bílé chaloupky takovým způsobem, že se tomu ani nechce věřit. S pár desítkami letounů dělají mezi islamisty takovou paseku, kterou by nezvládla ani útočná síla dvou amerických letadlových lodí.
Sračkomety sice melou dokola obehranou písničku o tom, že územní ztráty USILu jsou zapříčiněny „údery koaličních sil“, ale každému soudnému člověku je jasné, že Opice, která svoje islamistické bratry nikdy bomardovat nebude, na tom žádné zásluhy nemá.
Ale to Rusům nevadí, plní jen to, co slíbili. Nasadili totiž do vzduchu a na moře ten nejtěžší kalibr: raketu s plochou dráhou letu CH 101, odpalovanou z lodě, ponorky nebo spouštěnou ze strategických bombardérů. Samozřejmě někdo ihned namítne, že pár těchto superdrahých hraček nemůže ovlivnit vývoj války v Sýrii. ale já si dovoluji tvrdit , že jejich operační nasazení způsobilo zlom. Ne v tom, že by snad jejich válečné nasazení polevilo, jak „prorokovala“ Opice, ale v tom, že Turek už si nedovolí prudit.
Když Vladimír Žirinovskij v Dumě zcela vážně navrhnul v odvetě za sestřelení Su – 24 spláchnout smradlavý turecký hajzl chladnou vodou z Bosporu, tak bylo zřejmé, že nemluví jen za sebe, ale i za část nasrané ruské generality. Putinovi asi dalo hodně práce, aby zchladil jejich horké hlavy. Nakonec z toho vzešla akce, která by se dala přirovnat k řešení Berlínské krize.
Z ruských základen vystartovaly strategické bombardéry naložené nejen konvenčními bombami, ale i zmiňovanými raketami CH 101. Ty jsou svými takticko – operačními vlatnostmi na mnohem vyšší úrovni než americké Tomahavky, předčí je zejména rychlostí a doletem. Překvapující u nich je také to, že z nejtěžšího a nejrychlejšího bombardéru na světě, TU 160, byly shazované z revolverového zásobníku umístěného uvnitř trupu letadla (šestiraňák), nikoli z podvěsů, jak je to u amerických raket. A pokud se tyto střely řítí nadzukovou rychlostí nějakých deset, patnáct metrů nad vodou a jsou vybaveny prvky stealth , tak jsou pro PVO nepřítele naprosto neviditelné a téměř nesestřelitelné.
Jestli někomu vrtalo hlavou, proč to Rusové vzali vzduchem do Sýrie (jako nějací hlupáci) od Murmanska za severním polárním kruhem oklikou kolem celého evropského pobřeží přes Gibraltar a Středozemní moře, aby pak přistáli po ulétnutí cca 14 000 km někde u Saratova, tak to nebylo proto, že mají levný kerosin, ale proto, že na palubě zcela určitě měli rakety CH 101 s jadernými hlavicemi.
Hrají s Opicí ruskou ruletu a jak vidno, vychází jim to. Za pár dní po nasazení dálkového letectva byl na koberečku v Moskvě křivák Kerry, kterého Putin nechal trochu vyspat, aby mu pak sdělil, že jestli ještě jednou Turek na příkaz Opice provede nějakou další sviňárnu, tak ho Rusové „nuknou“ a když bude potřeba, sejmou klidně i US námořní a letecké základny v Itálii a kolem Perského zálivu. Všechny se nacházejí v operačním dosahu těchto výjímečných střel.
Podle toho, jak se situace dál vyvíjí, tak i největším jestřábům v NATO došlo, že za dané situace není šance na nějakou účinnou odvetu, Rusové krouží kolem Evropy ve dne v noci a případné válčiště ve Středozemním moři si navíc jistí hladinovým loďstvem a nezachytitelnými ponorkami. Čili mají možnost prvního jaderného úderu, která vyplynula z podrazáctví někoho, kdo se k nim v minulosti lísal jako jejich údajný přítel a který je ujišťoval, že teroristé a letečtí piráti u něj nemají šanci.
Takže začal rok 2016 a ani si nějak neuvědomujeme, že hrozí jaderná katastrofa, protože po smrdutém Turkovi to vzal do svých krvavých pazourů Saudský katan, který má na invazi islámistů také sůj lví podíl a snaží se rozbít iránsko – ruskou koalici popravami šíitských kleriků.
Je docela zábavné poslouchat kecy novinářských sraček i politiků, kteří najednou „chápou“ důvody, proč to středověký saudský režim dělá. O to to bude zábavnější, až brzy uslyšíme tyhle sračky naříkat, že komunisté kdysi „umučili“ katolického faráře Toufara. Kampak ti se hrabou!

%d blogerům se to líbí: