Chemické zázraky

Zázraky se dějí neustále. Díváme se na tváře mrtvých dětí zasažených chemií, které opět, už asi po sté za posledních 5 let otrávila „zrůda Assad“, když zbaběle shodila na Idlib ony stokráte profláknuté „barelové“ bomby, proti nimž jsou všechny letecké bomby světa dětskou hračkou.
Nejde to okomentovat, je to prostě fantastické divadlo. Důležité je, že se mezi otrávenými mrtvolami producírují fotografové s nejlepším vybavením, aby vše patřičně zdokumentovali. Přitom se už ani nenamáhají si přes svoje huby nasadit ani imitaci plynové masky. Ano, tak dalece už pokročili v šíření propagandy, která má utvrdit ovce ve faktu, že bojové otravné látky se vždycky používají pouze tam, kde jsou novináři a filmaři školení v Hollyúdu. A zaručeně je za vším Putin, on totiž může za všechno, i za bombu v Petrohradském metru. To říkal Žid Fištejn, který také tvrdil, že mezi bolševiky žádní Židé nikdy nebyli. Takže se mu musí věřit, i kdyby Trockij odříkal otčenáš pozpátku.
Předně je nutné odvést co nejrychleji pozornost od islámského terorismu, který bude vysvětlen soudruhy z české televize jako zoufalý čin tichého a zádumčivého umírněného protiputinovského opozičníka. Dále se nesmí veřejnost dozvědět, proč US homoklády vtrhly do okolí syrského města Rakka a přenechaly mandát na nekonečné osvobozování Mosulu od džihádistů mizerně vycvičeným „elitním“ iráckým bandám. No a pak tu jsou nadcházející volby ve Francii a porcování fašistické Ukrajiny.
K atentátu v Petrohradu, po prohlášení Američanů, že Assad asi zůstane, není co dodat, umírněná pakáž kope a škodí, ve snaze zabránit Astanskému formátu. S prohrou Obamovské bandy v Sýrii souvisí i Rakka, tam US homobojovníci obkličují ISilovce a nadobro je prý „zničí“. Říkal to jeden čtyřhvězdičkový US generál. (pokolikáté už?) No, kdysi jsem napsal, že do přímého těžkého střetu Američtí gerojové s islamistickou bandou nikdy nepůjdou, poněvadž ta jimi byla stvořena. Takže dobývání Rakky bude vypadat tak, že se islamisté oholí, odvšiví a pak ve slušivých uniformách US Army z obklíčeného města odjedou jako osvoboditelé. Až pak bude dobyt irácký Mosul, dříve ne. US gerojové totiž nesmí dopustit, aby je obklíčila opět Assadova armáda a nechtěla zase nějaké to výkupné.
K Francii. Není žádná náhoda, že nejhalasnější řvaní spustil proti Assadovi opět zrovna jeden z největších eurozmrdů, Hollande, který s islámským státem srdnatě bojuje výjimečným stavem a návštěvami islámských drogových dealerů po nemocnicích. Nesmím také opomenout velmi povedené kabaretní vystoupení francouzského letectva pod názvem Operace Chamall. Jeho výsledkem je jedno velké Merde. Ale abych Frantíkům nekřivdil, co jiného od nich lze čekat, než křivárny? Jede u nich naplno předvolební boj a prouhnijní parta zvolila taktiku podobnou nedávné v Nizozemsku. Tam se eurozmrdi projevili v plné parádě, když zakázali tureckým diplomatům předvolební agitaci. Jako kdyby najednou zapomněli, že se na Majdanu producírovali denodenně a vybízeli místní vylízané palice k odporu proti legálně zvolenému prezidentovi. A navíc ještě slibovali hory doly. A to tehdy neměla Ukrajina s Uhnií žádnou asociační dohodu, na rozdíl od Turecka.
Jednoduše využili protiturecké hysterie k tomu, aby masivní vlnu přivandrovalců, kterou od samého začátku vyvolali, svedli na Turka a odebrali antiislamistovi Wildersovi hlasy. Takže je jasné, že protiassadovské a protiruské rétoriky pokryté zpravodajskými fakenews eurozmrdi využijí proti Le Penové, která má Bašara Assada dost odlišné názory.
Ale stanou se i horší věci, prohra v Sýrii a na Ukrajině donutí eurozmrdy a jejich zaoceánské soudruhy k dalším a ještě více neomalenějším akcím proti Rusku a především proti Číně. Ta se dostala po letech relativního klidu do hledáčku iluminátských bankéřů, protože snížit objem držených dluhopisů o dvěstě miliard dolarů během jednoho roku je drzost, kterou je třeba tvrdě potrestat. Což samozřejmě nelze dělat přímo, ale oklikou vydíráním a vyhrožováním Severní Koreji, kterou mnoho pravdoláskařských blbů pokládá za taaakhle straašnou dyktatůru.

%d blogerům se to líbí: