Šlapka a geopolitika

Tak už je za námi další přímá volba prezidenta republiky.  Po čtrnáctidenní masáži mediálních sračkometů to opět do vítězného konce dotáhl Miloš Zeman. No, většina se raduje, ale co je to platné, izraelity řízenou islamizaci Uhnie to nemůže zatím nijak zastavit. Kdesi na netu jsem četl názor, že český národ se zachoval hrdě a statečně, když odmítl loutku Drahoše. No, jak se to vezme. Zemanovci totiž získávali body laciným antigermanismem, který si nic nezadal s hysterickým antirusismem Drahošovců. Jenže Německo je stále okupovanou zemí ze strany vítězných mocností, které už jsou vlastně jenom tři a Merkelová pořád musí skákat tak, jak US elity písknou. A Donald Trump mezi ně zatím, podotýkám zatím, nepatří. To si musíme přiznat. Jeho vojáci proti němu vedou zákopovou válku na více frontách, takže nemá dostatek času a spojenců k tomu, aby Ameriku připravil na to, co nevyhnutelně musí přijít: finanční a ekonomický kolaps.

Já vím, každý milec tohoto kapitalismu okamžitě vystřelí s tvrzením, že tyhle bolševické kecy už tu byly a budou a že US ekonomika je silnější než kdy předtím. Ale jak je to ve skutečnosti? Před deseti lety byly USA na vrcholu vojenské moci a slávy. Jejich dluh byl kolem deseti tisíc miliard dolarů. Takže ho za ně pod dohledem děl, raket a tanků platili jiní, především Čína levnou prací, státy Perského zálivu ropou a zemním plynem a mnohými surovinami a jadernými technologiemi oplývající Rusko. A pak přišel pád nevýznamné banky LB s cca dvaceti tisíci zaměstnanci a způsobil krizi, která zasáhla celosvětovou ekonomiku.

A jaká je situace dnes? US veřejný dluh je dvacet tisíc miliard dolarů! Nic nevypovídající ceny na burze rostou, protože se natisklo ohromné množství bezcenných papírků a kde je vliv US Army? Je v rozkladu, protože už není schopna účinkovat jako odstrašující síla téměř nikde. Snad jen v Německu.

Trumpovi stačilo parkrát na Twitteru pohrozit válkou se Severní Koreou a jeho generálové s celým jihokorejským vedením se posrali strachem. A najednou byly všechny sankce zapomenuty a olympijský cirkus bude! Tu samou taktiku teď americký prezident provádí i v Afghánistánu. Samozřejmě ví, že vojska NATO jsou tam k ničemu, protože Taliban drží 40 procent rozlohy Afghánistánu. A taky samozřejmě ví, že masivní bojové operace určené k likvidaci Talibanu nelze vést bez ruské pomoci. Takže to vzal zgruntu, vyhrotil vztahy s Pákistánem a dostal odpověď ve formě uzavření pozemních zásobovacích tras do Afghánistánu. A navíc si pro sebe získal část tajných pákistánských služeb, která předvedla, jak se dělá pořádná show.

Míním tím to dojemné dráma s českou kurvičkou Terezou H., která pašovala 9 kilo heroinu do jedné ze zemí v Zálivu, což je tam, kde se dnes šejkové rvou o ropu s plynem jak zdivočelé svině. Jak krásné a dojemné je foto Terezky s pákistánskými celníky! Nikdy jsem netušil, že pokaždé, když někoho zhaftnou s nějakým tím množstvím větším než malým, tak se s ním na památku vyfotí a dají to na fejsbůk. Asi aby se dotyčný mohl na tu fotku dívat, až ho povedou k šibenici. Celé divadlo s českou pornoherečkou jen ukázalo, jak Trump s tou pakáží, která už šestnáct let vydělává na kšeftu s afghánským heroinem pod pláštíkem boje proti islámskému terorismu, bojuje. K čemu vlastně jsou okupační síly, když  v hlavním městě Kábulu dochází k děsivým útokům za bílého dne? Taliban zvolil krvavou taktiku, aby měl navrch při jednáních s afghánskou vládou a Trump tato jednání rázně zatrhnul. Proč to udělal? Aby donutil  zrádné a všivé generály jednat! Protože jak známo, hodně obyvatel v Kábulu pamatuje sovětskou okupaci, která ve srovnání s tou nynější byla téměř bezproblémová. Zkrátka a dobře, jestli US Army nezmění taktiku, tak brzy celá afghánská armáda a policie přeběhne na stranu Talibanu a bude vymalováno.

A v tyto dny se Trump konečně pustil do bandy, která způsobila občanskou válku v Sýrii a podařilo se mu nemožné, dostat sultána Erdogana do ostrého střetu s NATO!

Je toho hodně, co se najednou děje. V Soči jednají o Sýrii Rus, Turek a Peršan, jejich konkurenti zoufale stínují v Ženevě, jenže výsledek se dá tušit. A Minsk se pomalu stává historickou minulostí.

Co na to říká zarytý komunista Štětina alias agent Plavec?

%d blogerům se to líbí: