Nad Tatrů sa blýská Meč Islámu

Hezky se to vybarvuje. Najednou, zčista jasna, se začal ve Francii vyšetřovat sprostý vrah – Nicolas Sarkozy. A jakýmsi zázrakem se jméno syna Muammara Kaddáfího, Saif al Islám (Meč islámu), začíná skloňovat jako jméno možného budoucího vládce tohoto kdysi kvetoucího severoafrického státu.

Když jsem kdysi psal o fingované smrti M. Kaddáfího, tak jsem si byl jistý tím, že to videodrama z lynčování, kterým se Muammar blýsknul na veřejnosti, bylo jen proto, aby si zachránil holý život. Což se také zřejmě stalo. A navíc se ukazuje, že Saif byl s panem otcem domluven na bezproblémové výměně moci. Proto se synek „nechal zatknout vzbouřenci ze Zintánu“, kteří jej následně nikdy nikomu nevydali. Ani teroristům z východu Libye, ani teroristům z Evropské Uhnie, prostě nikomu. Věděli proč. Saif je totiž legitimním a plnohodnotným nástupcem Muammara Kaddáfího a jedině jeho západní kontakty mohou zpustošenou a zdevastovanou zemi přivést k hospodářskému oživení.

Ani není divu, proč se to děje zrovna teď. NATO prostřednictvím Turecka v Sýrii získalo jen ždibeček této země kolem Afrínu. I když se Erdogan chvástá, že potáhne dál na východ, tak jeho další vojenské operace mu budou muset schválit Putin s Trumpem, jsouce nyní oba pod těžkým tlakem globálních bankovních iluminátů. Ovšem dobrou zprávou je, že Kurdové znovu naletěli a dobře jim tak, neměli se paktovat s Američany, kteří je teď odhodí jako použitý hajzlpapír.

Evropská Uhnie zmítána problémy s Brexitem se nechává vydírát komickou vyděračkou v nevkusných lodičkách, která opět vsadila na osvědčenou protiruskou kartu s jakýmsi nervovým plynem, jehož vzorky ani nemá k dispozici.

Je to vychytralá hra, typicky anglická, která může skrze ropu zlomit páteř především středoevropským zemím, úspěšně se bránících islámské invazi. Bláznivá Tereza totiž dala zbytku Uhnie na výběr: buď Brexit zaplatí Velká Británie a pak jí bude hrozit kvůli Skotsku a Severnímu Irsku reálný rozpad a tvrdá obchodní válka spojená s hospodářskou blokádou Uhnie, nebo ho zaplatí Uhnie a vše bude OK, protože majetek ruských miliardářů v Británii bude znárodněn (ne poprvé), pardon, spravedlivě demokraticky zabaven. Pak na tom vydělají všichni.

Takže se nyní rychle hledá mediálně – obětní beránek za Libyi, protože je nutné za každou cenu situaci v Libyi stabilizovat a její ropné zdroje plně přesměrovat přes Středozemní moře do evropských terminálů.

Ve světle těchto událostí je jasně vidět, o co jde protidemokratickým a muslimským Kisko-lokajům v katolickém Slovensku. Stačí si uvědomit, co se stane, až nová zrádcovská vláda odsouhlasí další nepřátelské sankce proti Putinovi a ten v odvetě Slovákům omezí dodávky ropy a zemního plynu. (A čeští kocourkovští si to vyžerou s nimi) Už tak má Vladímír Veliký důvod kvůli rozhodnutí švédského arbitrážního soudu zaplatit Ukrajině její bankrot.

Jenže není leden 2016, kdy ropa stála 29 dolarů, je březen 2018 a cena je dvakrát vyšší a do budoucna v souvislosti s končící válkou v Sýrii a pokračující válkou v Jemenu ještě poroste. A Čína po ropě žízní, což Putinovi dodává sílu nenechat se sprostě vydírat zbankrotovanou eurouhnijní sebrankou, schopnou vyměnit svoji vlast a národ za islám a ropný blahobyt přkrytý totalitou práva šárija.

Vladimír Putin, jenž vlastně získal body ve volbách navíc, a spolu s ním i ruští patrioti, se mohou tetelit blahem, protože se do jejich Rusi začne vracet majetek nakradený v divokých dobách po rozpadu SSSR. Nebo alespoň jeho část. On se totiž mezi oligarchy jistě najde další zrádce, ochotný dosvědčit, že osobně slyšel ruského prezidenta vydat rozkaz k sebevraždě Kellyho.

Ale jak píši, pro Střední Evropu i pro Německo vyvstanou těžké problémy.

A to jsem chtěl původně psát o kolosálním podvodu zvaném X – Space. Takže někdy příště.

 

%d blogerům se to líbí: