Skřípání a plazení

Zase jak přes kopírák. Nenávistné, útočné komentáře, hraníčící s fašistickou propagandou nájemných imbecilů z praporu Azov, to je dojem, který na mě dělá čtení kocourkovských sračkometů. Televizi už nějak moc nesleduji, onehdy jsem poslouchal žvanění kariérního evroposlance, (nebo co to ten komouš má vlastně za funkci), Teličky, kterému zdatně sekundoval další komunista Šedivý. To stačilo. Snad jen velvyslanec Kmoníček měl alespoň nějakou tu myšlenku, ale i tak to to byla vzorná ukázka čecháčkovského veřejnoprávního průjmu.

Jako by bratia Slováci četli můj minulý příspěvek a nepřipojili se k dalšímu kolu protiruské hysterie, která skončí stejně tak, jak všechny předchozí pokusy, tedy nijak. Do Evropy se přihrnou další tisíce džihádistů, nadále budou útočit teroristé pod bdělým dohledem západních tajných služeb a různí Halíkodrahošové budou semknutě tepat občany za jejich „xenofobiji“.

Až se jeden nestačí divit, jací kreténi mezi námi žijí. Bagatelizují islamské atentáty v západních zemích, zlehčují civilní oběti na Donbasu..,  smrt druhých lidí se jich nijak nedotýká, tu berou jako nutné zlo, které je třeba překousnout do doby, než umře prezident Zeman. A pak už žádní teroristé podle nich v Uhnii nebudou, protože Evropu postihne všeobjímající Havlovská pravda a láska.

No, víme dobře, co se plánuje. Proto to nenávistné ječení. Na jednom profláknutém plátku chytrolínové psali, že Rusové v Sýrii prohráli a jedovým útokem na Skripala se mstí za svoji porážku. Fíha, škoda že není na netu video z popravy Bašara Assada, tu vřešťan tmavý syrskému prezidentu přece kdysi veřejně slíbil.

Všechno už tu bylo. Nebaví mě zjišťovat, ve které bondovce zloduch útočí nervovým jedem a hovoří ruským přízvukem. Možná i Dojl a Bodý z Profesionálů řešili případ otráveného sovětského agenta, fakt už si to nepamatuji. Ale Rusové i my normální z toho otrávení jsme.

Něco mě z Kmoníčkových řečí zaujalo. A sice tvrzení, že jedině do Británie zběhnuvší ruští agenti záhadně umírají. Na rozdíl od těch, kteří pláchnou do USA nebo do Izraele. Takže tak. Z toho vychází, že Britové jsou ti největší parchanti, protože si tyto lidi vůbec nejsou schopni ohlídat. A nebo je likvidují sami či si na špinavou práci zvou zabijáky odjinud, třeba i z Izraele, ti mají s únosy a zabíjením po celém světě své bohaté zkušenosti.

Ale co by z toho USA nebo Izrael měly? Jako pomsta za desetitisíce zabitých džihadistů vycvičených v NATO přípravkách? S porážkou se ale muselo počítat.

Židovský stát se mohl třeba Rusům mstít za sestřelená letadla, amíci za statečný útěk z Východní Ghůty, kde to pro ně skončilo masakrem a desítkami mrtvol. Kdo ví?

Důvodů nenávidět Rusko je povícero, musíme si uvědomit prostá fakta. Ale ne ta z Británie, to jsou čiré výmysly.

Stačí si položit otázku, kdo z nás znal něco jako Kalibr, Bastion, Pancir, Krasucha, Vladimir nebo S 400? Jen fandové, kteří by stejně nikdy nikoho nepřesvědčili, že jsou to názvy ruských zbraní. A dnes je díky vyhrané válce v Sýrii zná každý. Nebo Sučko. To už je superznačka, něco jako Mercedes. Čecháčkové, kteří nikdy pořádně ani nebojovali se mohou smát jak chtějí, ale byly to vysmívané ruské zbraně, které NATO džihádisty poslaly do věčných lovišť k Allahovi.

Do budoucna mají tedy ruské zbrojovky celkem slušně zajištěný odbyt, který je nutno ze strany zemí NATO co nejvíce omezit, nejlépe diplomatickým nátlakem na členské země v OSN a různými „mírotvornými iniciativami“.

Pak tu máme jednání o zajatých britských a amerických džihádistech, kteří byli polapeni na území Sýrie. Pak je tu samozřejmě Ukrajina, protože po výhře Rusů v Sýrii už nic nebude bránit nasměrování mezinárodního tlaku na Porušenka, který už ví, že prohrává. Pak je tu avizované navýšení počtu US homoklád v Afghánu. Bez pořádného zásobování nemají žádnou šanci na vedení bojových operací, takže opět je to jen na Vladimíru Vladimíroviči, jestli jim to dovolí. Potom je tu vyjádření malajského ministra, že let 370 byl s největší pravděpodobností opravdu unesen na dálku…, čím by potom asi bylo sestřelení letu 017?

Takže to beru tak, že vylhaná causa Skripal jen dokazuje ruské vítězné tažení, které podle přísloví “co mě nezabije, to mě posílí“ bude pokračovat.

Osobně jsem přesvědčen, že Bláznivá Tereza všechny komedianty, kteří podle jejího „doporučení“ vyhostili ruské diplomaty, chtěla veřejně před Putinem ponížit, protože jí jde jen o majetek BritoRusů a bezproblémový Brexit. Británie a Irsko vlastní celkem slušný balík amerických dluhopisů (dohromady skoro půl čínského balíku), takže dámička v lodičkách může krachující Uhnii poslat do kytek. Dosáhla svého, teď klidně přizná, že to byla blamáž a bude nezúčastněně sledovat, co se v Uhnii začne dít a jak rychle k čertu půjde ona kýžená jednota a semknutost proti tomu nenáviděnému „Putlerovi“.

Po moři je to do Číny pořád nejlevnější.

%d blogerům se to líbí: