Napršelo a uschlo, Donalde.

Tak kdo vyměkne dřív?  Troufám si tvrdit, že se potvrdí pravidlo, že kdo lže, ten taky krade. A kdo krade, je zbabělec. Assad určitě ne.

Skoro celá Sýrie už je osvobozena od islámsko – americké pakáže, takže lhaní a nevybíravý nátlak, metody, které by platily na české  vlezdoprdelisty, na Putina určitě nezaberou.

Nemá smysl se ptát, co by Assad plynovým útokem získal, nezískal by nic.Tak jako by Putin nic nezískal otravou mythicko – komického dua Skripal. Obě akce jsou naprosto vylhané, nic jiného za tím nelze hledat, krom jisté události z druhé světové války.

V dějinách válek se nenašel zatím idiot – vojevůdce, který by dopředu vytruboval kdy, kam a čím zahájí útok. Ale jak vidno, jeden Trump se našel. A ještě k tomu si libuje, jak prý americké rakety jsou chytré a sofistikované. Snad mají IQ větší, než tento rozevlátý opšourník, který se dostal pod tlak impíčmentu a začíná kolem sebe kopat jak zdechající kůň.

Anebo je to trochu jinak. Hovadiny, které mele a stupňuje jimi mezinárodní napětí, slouží k tomu, aby se rozpadla koalice ochotných zrádců, kterými je obklopen. Jemu přece nemusí nikdo vykládat, že západní Evropa, zvláště Spojené království mají v porovnání s Ruskem mnohanásobně větší hustotu obyvatelstva, což znamená pro tyto státy i v podmínkách omezené jaderné války naprostou katastrofu.

Donald byl zvolen do čela bankrotující země proto, protože on sám má několik bankrotů za sebou a miliardářem se stal, protože byl svině, která vždycky musela někoho ožebračit, o tom kapitalismus je. Ale jak chcete, aby byl svině k svému nepříteli, tedy k Rusku? Jedině tak, že bude větší svině k těm svým, kteří tu jeho hru nechápou.

Turecko a Německo se drží stranou. Jako kdyby vytvořili hradbu mlčení a nechali tradiční rabovače na Zemi (USA, Británie, Francie) dělat, co si zamanou. A to je divné, protože zatím nebylo slyšel ani jednoho z těch zbabělců meknout o tom, co tomu říká vrchní velitel druhé nejsilnější armády v NATO, Sultán Erdogan.

Zatímco se May+Macron naparovali před novináři, tak Erdogan s Putinem zcela určitě absolvovali hovor, ve kterém ruský prezident Turkovi suše oznámil, že pokud se to semele, tak sorry, Turecko se jako člen NATO může rozloučit s nadějnými zítřky v budoucnosti, protože ho z euroasijské mapy vymaže jedna jediná rána v průlivu.

Takže pokud se v příštích dnech Erdogan neozve, tak mu jeho hra na Vůdce byla k ničemu a může se smířit se s myšlenkou, že ho Rusové už po druhé nezachrání. Pokud má zdravý pud sebezáchovy, tak v nejbližších hodinách vystartuje buď jako oslavovaný mírotvůrce nebo jako nenáviděný zrádce, který provede elegantní vystoupení Turecka z vojenského paktu NATO.

A Donald vyhraje další kolo.

Dodatek

Tak Donald nakonec zaútočil. Potěšitelná je skutečnost, že při útoku nebylo usmrceno žádné zvířátko natož zvíře Assad. Tak jak při natáčení filmu.

Škoda, že podobný typ útoku nezvolila ta zbabělá banda před napadením Iráku, ušetřila by si tím spoustu problémů.

Syřané podle „zpráv“ žádný Tomahawk nesestřelili, všechny tři (není to nějak málo?) cíle byly zasaženy všemi raketami, propaganda v ČT jede na 105 procent, mise byla splněna.

Ale Assad se prochází po Damašku a přemýšlí, co si počne se zajatými americkými islamisty.

Ruští trollové prý zvýšili aktivitu.

Reklamy